Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:

Beko BDE 6062 G Davlumbaz (Gri) Fiyatları

Beko BDE 6062 G Eğimli Duvar Tipi Davlumbaz 720 m3/sa Hava Debisi ile Sessiz Çalışma - Çok Renkli

Satıcı: OSMAN POLAT POLAT MOBİLYA | 2 yorum

11.327,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 11327.40
Beko BDE 6062 G Eğimli Duvar Tipi Davlumbaz 720 m3/sa Hava Debisi ile Sessiz Çalışma - Çok Renkli

Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya | 2 yorum

11.875,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 11875.61
Beko Bde 6062 G Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: İstanbul Ankastre

11.919,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 11919.90
Beko Bde 6062 G Gri Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

12.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 12199.00
Beko Bde 6062 G Duvar Tipi 60 Cm Davlumbaz Gri

Satıcı: İstanbulankastre

13.054,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 13054.00
Beko Bde 6062 G Gri Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

13.134,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 13134.50
Beko BDE 6062 G Duvar Tipi 60 CM Davlumbaz gri

Satıcı: istanbulankastreltd

13.344,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 13344.00
Beko BDE 6062 G Gri Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

13.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

8 13439.00
Beko Bde 6062 G Duvar Tipi 60 Cm Davlumbaz Gri

Satıcı: Piranlar Beko Marmara

13.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 13600.00
Beko BDE 6062 G Gri Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

13.632,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 13632.87
Beko BDE 6062 G Gri Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

13.926,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 13926.06
Beko BDE 6062 G Beyond Serisi Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: onlinebeko

14.143,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 14143.30
Beko BDE 6062 G Duvar Tipi 60 CM Davlumbaz gri

Satıcı: anadolumagazalari

14.659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

13 14659.00

Beko BDE 6062 G Davlumbaz (Gri) Fiyat Geçmişi

Beko BDE 6062 G Davlumbaz Ürün Ailesi

Beko BDE 6062 G Davlumbaz (Gri) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Dokunmatik
• Diğer Özellikler Filtre Doluluk Göstergesi Aluminyum Filtreler Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Hava Temizleme Özelliği Led Aydınlatma NTC Sensör Opsiyonel Karbon Filtre Otomatik Kapanma Yağ Filtre Adedi 1 Yoğun Çalışma Konumu

PERFORMANS

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Ürün Şekli Eğimli
• Yükseklik 1138 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 419 mm
• Ağırlık 11.9 kg
• Renk Gri

DOKÜMAN

Beko BDE 6062 G Davlumbaz İle En Çok Karşılaştırılan Davlumbazlar

Beko BDE 6062 G Davlumbaz (Gri) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.