Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
En Yüksek Ses:

Beko BDE 6062 S Davlumbaz (Siyah) Fiyatları

Beko BDE 6062 S Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: evises | 20 yorum

11.577,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 11577.57
Beko BDE 6062 S Beyond Serisi Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: Akpınar Beko Bursa

11.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 11390.00
Beko Bde 6062 S Siyah Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: İstanbul Ankastre

11.919,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 11919.90
Beko BDE 6062 S Beyond Serisi Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: evises

11.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 11990.00
Beko BDE 6062 S Siyah Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

12.177,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 12177.00
Beko Bde 6062 S Siyah Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

12.230,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 12230.40
Beko BDE 6062 S Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: İrfan Akpınar Ticaret | 20 yorum

12.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 12300.00
Beko BDE 6062 S Siyah Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

12.694,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 12694.50
Beko BDE 6062 S Duvar Tipi 60 CM Davlumbaz siyah

Satıcı: istanbulankastreltd

13.344,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 13344.00
Beko BDE 6062 S Duvar Tipi 60 CM Davlumbaz siyah

Satıcı: anadolumagazalari

13.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

10 13650.00
Beko BDE 6062 S1 Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: onlinebeko

13.931,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

11 13931.72

Beko BDE 6062 S Davlumbaz (Siyah) Fiyat Geçmişi

Beko BDE 6062 S Davlumbaz Ürün Ailesi

Beko BDE 6062 S Davlumbaz (Siyah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Dokunmatik
• Diğer Özellikler Filtre Doluluk Göstergesi Aluminyum Filtreler Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Hava Temizleme Özelliği Led Aydınlatma NTC Sensör Opsiyonel Karbon Filtre Otomatik Kapanma Yağ Filtre Adedi 1 Yoğun Çalışma Konumu

PERFORMANS

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Ürün Şekli Eğimli
• Yükseklik 1138 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 419 mm
• Ağırlık 11.9 kg
• Renk Siyah

DOKÜMAN

Beko BDE 6062 S Davlumbaz (Siyah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.