Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
E

Hoover HDG6C2GBTK Davlumbaz (Siyah) Fiyatları

Hoover HDG6C2GBTK Siyah Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: mutoo

5.579,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 5579.07
Hoover HDG6C2GBTK Davlumbaz

Satıcı: CRN TEKNOLOJİ | 7 yorum

5.734,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 5734.92
Hoover HDG6C2GBTK Davlumbaz

Satıcı: Mutoo | 7 yorum

5.736,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 5736.92
Hoover Davlumbaz

Satıcı: CERAMICCONCEPT

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 5799.00
Hoover HDG6C2GBTK Siyah Duvar Tipi Davlumbaz

Satıcı: Airyshopİzmir

5.858,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 5858.07
Hoover Davlumbaz

Satıcı: POLTEK ANKASTRE

6.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 6000.00
Hoover HDG6C2GBTK 60 Cm Cam Davlumbaz

Satıcı: Airyshop

6.022,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 6022.05
Hoover Hdg6c2gbtk 60 Cm Siyah Davlumbaz

Satıcı: CRN TEKNOLOJİ

6.271,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6271.10
Hoover HDG6C2GBTK 60 CM Cam Davlumbaz siyah

Satıcı: Electrovitrin

6.307,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 6307.80
Hoover HDG6C2GBTK 60 CM Cam Davlumbaz siyah

Satıcı: AiryshopAS

6.309,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 6309.00
36901861-Hoover Hdg6c2gbtk 60 Cm Siyah Davlumbaz

Satıcı: ANKASTREGRUP

6.570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 6570.00
Hoover HDG6C2GBTK 60 Cm Siyah Davlumbaz

Satıcı: ANKASTREGRUP

6.876,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

12 6876.00
Hoover HDG6C2GBTK 60 Cm Cam Davlumbaz

Satıcı: DijitalAnkastre

7.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

13 7650.00

Hoover HDG6C2GBTK Davlumbaz (Siyah) Fiyat Geçmişi

Hoover HDG6C2GBTK Davlumbaz Ürün Ailesi

Hoover HDG6C2GWTK Beyaz Davlumbaz Beyaz 5.300,07 TL
Hoover HDG6C2GBTK Siyah Davlumbaz Siyah 5.579,07 TL

Hoover HDG6C2GBTK Davlumbaz (Siyah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Elektronik
• Diğer Özellikler Aluminyum Kaset Filtre Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Led Aydınlatma Opsiyonel Karbon Filtre

PERFORMANS

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Ürün Şekli Eğimli
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 400 mm
• Ağırlık 12 kg
• Renk Siyah

Hoover HDG6C2GBTK Davlumbaz (Siyah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.