Ürün Türü:
Ürün Şekli:
Ürün Tipi:
Maksimum Emiş:
Enerji Verimlilik Sınıfı:
E

Hoover HDG6C2GWTK Davlumbaz (Beyaz) Fiyatları

Hoover HDG6C2GWTK Davlumbaz

Satıcı: CRN TEKNOLOJİ | 22 yorum

5.300,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 5300.07
Hoover HDG6C2GWTK Davlumbaz

Satıcı: Mutoo | 22 yorum

5.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 5700.00
Hoover Davlumbaz

Satıcı: Electrovitrin

5.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 5749.00
Hoover Davlumbaz

Satıcı: POLTEK ANKASTRE

5.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 5800.00
Hoover Hdg6c2gwtk Ankastre Beyaz Davlumbaz

Satıcı: Dijital Ankastre

6.116,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 6116.00
Hoover Hdg6c2gwtk 60 Cm Cam Davlumbaz

Satıcı: CRN TEKNOLOJİ

6.271,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 6271.10
HOOVER HDG6C2GWTK BEYAZ DAVLUMBAZ

Satıcı: BULPA AŞ.

6.381,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 6381.15
Hoover HDG6C2GWTK Davlumbaz

Satıcı: Dijital Ankastre

6.463,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 6463.50
Hoover HDG6C2GWTK Davlumbaz

Satıcı: Bulpa A. Ş

6.477,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 6477.00
Hoover HDG6C2GWTK 60 CM Cam Davlumbaz beyaz

Satıcı: BulpaAS

6.871,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 6871.40
36901857-Hoover HDG6C2GWTK Beyaz Davlumbaz

Satıcı: ANKASTREGRUP

6.876,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 6876.00
Hoover HDG6C2GWTK 60 CM Cam Davlumbaz beyaz

Satıcı: Electrovitrin

6.948,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

12 6948.80
Hoover HDG6C2GWTK Ankastre Beyaz Davlumbaz

Satıcı: DİJİTAL ANKASTRE

6.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

13 6950.00
HOOVER HDG6C2GWTK BEYAZ DAVLUMBAZ

Satıcı: DijitalAnkastre

6.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

14 6950.00
Hoover Hdg6C2Gwtk Duvar Tipi Yatık Davlumbaz Beyaz 7.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

15 7599.00

Hoover HDG6C2GWTK Davlumbaz (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Hoover HDG6C2GWTK Davlumbaz Ürün Ailesi

Hoover HDG6C2GWTK Beyaz Davlumbaz Beyaz 5.300,07 TL
Hoover HDG6C2GBTK Siyah Davlumbaz Siyah 5.345,64 TL

Hoover HDG6C2GWTK Davlumbaz (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Türü Davlumbaz
• Ürün Tipi Duvar Tipi
• Kontrol Tipi Elektronik
• Diğer Özellikler Aluminyum Kaset Filtre Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Filtre Led Aydınlatma Opsiyonel Karbon Filtre

PERFORMANS

TASARIM

• Sınıf 60 cm
• Ürün Şekli Eğimli
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 400 mm
• Ağırlık 12 kg
• Renk Beyaz

Hoover HDG6C2GWTK Davlumbaz (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.