Soğutma Sistemi:
Çekmece Sayısı:
5
Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
242 kWh
Ses Seviyesi:
38 dB
Yükseklik:
1705 mm

Arçelik 2175 JEB Derin Dondurucu (Beyaz) Fiyatları

Arçelik 2175 Jeb E 260 L Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: TeknoPlus

33.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 33599.00
Arçelik 2175 Jeb E 260 L Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: CENNET YEŞİL – MUAMMER YEŞİL ADİ ORTAKLIĞI

34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 34999.00
Arçelik 2175 JEB E 260 L Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: cennetmuameryesilort

36.269,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 36269.07
Arçelik 2175 JEB 7 Bölmeli Derin Dondurucu

Satıcı: Yaşar Mobilya Elektrikli Ev Aletleri | 6 yorum

37.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 37200.00
Arçelik 2175 JEB Çekmeceli Derin Dondurucu Beyaz

Satıcı: Altın Mobilya

37.719,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 37719.08
Arçelik 2175 JEB 7 Bölmeli Derin Dondurucu

Satıcı: G-GÜRSES DAYANIKLI TÜKETİM | 6 yorum

37.757,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 37757.07
Arçelik 2175 JEB No Frost 7 Çekmeceli HomeWhiz Derin Dondurucu

Satıcı: Gazioglu DTM

37.827,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 37827.15
Arçelik 2175 JEB E 260 L Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: altinmobilyaas

38.129,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 38129.07
Arçelik 2175 JEB Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

39.643,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 39643.50
Arçelik 2175 JEB Çekmeceli Derin Dondurucu Beyaz

Satıcı: ADA BEYAZ EŞYA KAMPANYA MAĞAZASI

41.260,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 41260.00
Arçelik 2175 JEB Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: Abdik Dayanıklı Tüketim Malları - Yetkili Satıcı

41.350,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 41350.60
Arçelik 2175 JEB Beyaz Dikey Derin Dondurucu 43.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

12 43990.00
Arçelik 2175 JEB Çekmeceli Derin Dondurucu Beyaz

Satıcı: Gönül Sokak

47.949,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 47949.10

Arçelik 2175 JEB Derin Dondurucu (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Arçelik 2175 JEB Derin Dondurucu Ürün Ailesi

Arçelik 2175 JEB Beyaz Derin Dondurucu Beyaz 33.599,00 TL
Arçelik 2175 JEI Inox Derin Dondurucu Inox 39.599,00 TL

Arçelik 2175 JEB Derin Dondurucu (Beyaz) Temel Özellikleri

5
242 kWh
38 dB
1705 mm

Arçelik 2175 JEB Derin Dondurucu (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Soğutucu ve Dondurucu
• Ürün Yapısı Çekmeceli
• Kullanım Şekli Dikey
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Net Hacim 260 lt
• Dondurma Kapasitesi 15 kg
• Diğer Özellikler Ekonomi Modu Elektrik Kesintisinde 11 Saat Saklama Süresi Elektrik Kesintisinde Uyarı Sistemi Kapı Yönü Çevirebilme

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1705 mm
• Genişlik 754 mm
• Derinlik 597 mm
• Ağırlık 69 kg
• Kapı Sayısı 1
• Toplam Bölme Sayısı 7
• Çekmece Sayısı 5

PERFORMANS

• Hızlı Dondurma Var
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 242 kWh
• Ses Seviyesi 38 dB

Arçelik 2175 JEB Derin Dondurucu (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.