Soğutma Sistemi:
Çekmece Sayısı:
5
Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
242 kWh
Ses Seviyesi:
38 dB
Yükseklik:
1705 mm

Arçelik 2175 JEI Derin Dondurucu (Inox) Fiyatları

Arçelik 2175 Jeı 260 Lt 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: CENNET YEŞİL – MUAMMER YEŞİL ADİ ORTAKLIĞI

39.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 39599.00
Arçelik 2175 JEI Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: Emre Pazarlama

39.659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 39659.00
Arçelik 2175 Jeı No Frost 7 Çekmeceli Homewhiz Derin Dondurucu

Satıcı: Gazioglu DTM

41.116,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 41116.30
Arçelik 2175 JEI 7 Bölmeli Derin Dondurucu - Yok

Satıcı: Emre.Pazarlama | 3 yorum

41.328,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 41328.00
Arçelik 2175 JEI 260 LT 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: cennetmuameryesilort

41.385,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 41385.00
Arçelik 2175 JEI 260 LT 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: EmrePazarlama

41.492,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 41492.37
Arçelik 2175 JEI Dikey Derin Dondurucu

Satıcı: ErhanGülener

42.640,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 42640.16
Arçelik 2175 JEI 7 Bölmeli Derin Dondurucu

Satıcı: Gazioglu DTM | 4 yorum

42.724,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 42724.20
Arçelik 2175 JEI Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

46.445,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 46445.50
Arçelik 2175 JEI Çekmeceli Derin Dondurucu

Satıcı: Altın Mobilya

46.549,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 46549.07
Arçelik 2175 JEI No Frost 7 Çekmeceli HomeWhiz Derin Dondurucu

Satıcı: Birlik Dayanıklı İstanbul

46.939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 46939.00
Arçelik 2175 JEI Çekmeceli Derin Dondurucu Inox

Satıcı: ADA BEYAZ EŞYA KAMPANYA MAĞAZASI

48.340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 48340.00
Arçelik 2175 JEI Dikey Derin Dondurucu 51.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

13 51490.00

Arçelik 2175 JEI Derin Dondurucu (Inox) Fiyat Geçmişi

Arçelik 2175 JEI Derin Dondurucu Ürün Ailesi

Arçelik 2175 JEB Beyaz Derin Dondurucu Beyaz 33.599,00 TL
Arçelik 2175 JEI Inox Derin Dondurucu Inox 39.599,00 TL

Arçelik 2175 JEI Derin Dondurucu (Inox) Temel Özellikleri

5
242 kWh
38 dB
1705 mm

Arçelik 2175 JEI Derin Dondurucu (Inox) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1705 mm
• Genişlik 754 mm
• Derinlik 597 mm
• Ağırlık 69 kg
• Kapı Sayısı 1
• Toplam Bölme Sayısı 7
• Çekmece Sayısı 5

PERFORMANS

• Hızlı Dondurma Var
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 242 kWh
• Ses Seviyesi 38 dB

Arçelik 2175 JEI Derin Dondurucu (Inox) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.