Kullanıcı Seviyesi:
Uçuş Süresi:
Dahili Kamera:
Var
Kullanım Mesafesi:
13 km
Pil Kapasitesi:
6450 mAh
Video Çözünürlüğü:
4K
Sertifika Gereksinimi:
Yok

DJI Avata 2 Fly More Combo (Üç Batarya) Drone Fiyatları

DJI Avata 2 Fly More Combo (Üç Batarya) Drone Fiyat Geçmişi

DJI Avata 2 Fly More Combo (Üç Batarya) Drone Ürün Ailesi

DJI Avata 2 Fly More Combo (Üç Batarya) Drone Temel Özellikleri

Var
13 km
6450 mAh
4K
Yok

DJI Avata 2 Fly More Combo (Üç Batarya) Drone Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

KAMERA VE GÖRÜNTÜLEME KAMERA VE GÖRÜNTÜLEME

• Dahili Kamera Var
• Titreşim Engelleme Var
• Titreşim Engelleme Türü Dijital Görüntü Sabitleme (EIS) 1 Eksenli 185° Gimbal
• Sensör Türü CMOS
• Sensör Boyutu 1/1.3 inç
• Görüş Açısı 155 °
• Etkin Piksel 12 MP
• Diyafram Açıklığı f/2.8
• Optik Yakınlaştırma Yok
• Anlık Görüntü Aktarımı Var
• Video Çözünürlüğü 4K
• Video Kare Hızı 60 fps
• Video Modları HorizonSteady
• Fotoğraf Çekebilme Var
• Fotoğraf Çözünürlüğü 4000x3000
• Dahili Depolama Var
• Dahili Depolama Boyutu 46 GB
• Hafıza Kartı Desteği 512 GB
• Çekim Özellikleri HEVC/H.265 D-Log M H.264 RockSteady 3.0 2.7K@120fps

GÜÇ BİLGİLERİ GÜÇ BİLGİLERİ

• Pil Kapasitesi 6450 mAh
• Uçuş Süresi 69 dk
• Şarj Süresi 45 dk

KONTROL VE KULLANIM KONTROL VE KULLANIM

• Konumlandırma Sistemi GPS Galileo BeiDou GNSS Vision Positioning System (VPS)
• İletişim Sistemi DJI OcuSync 4.0 (O4)
• Azami Hız 97.2 km/sa
• Kullanım Mesafesi 13 km
• Azami Rakım 5 km

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Renk Seçenekleri Gri
• Genişlik 212 mm
• Derinlik 185 mm
• Yükseklik 64 mm
• Ağırlık 377 g

DJI Avata 2 Fly More Combo (Üç Batarya) Drone Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.