Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
DJI Avata 2 Fly Smart Combo (Three Batteries)
54.671,87 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
2 saat önce
1 54671.87
Dji Avata 2 Fly Smart Combo (Three Batteries) | DJI Türkiye Karacasulu Garantili | Satıcı: FOTO ÇARŞI
55.233,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 55233.69
DJI Avata 2 Fly Smart Combo (Three Batteries) | Türkiye Karacasulu Garantili Satıcı: zeytinelektronik
56.049,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 56049.05
Dji Avata 2 Fly Smart Combo (Three Batteries) | DJI Türkiye Karacasulu Garantili | Satıcı: Pandora Ticaret
58.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 58999.00
DJI Djı Avata 2 Fly Smart Combo (Üç Bataryalı-Çantalı) - Gri
Satıcı: FOTOÇARŞI
60.208,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
5 60208.22
Djı Avata 2 Fly Smart Combo (Three Batteries)
Satıcı: Titanyum AVM
60.799,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 60799.10
Djı Avata 2 Fly Smart Combo, Üç Batarya İle
Satıcı: Calperia
99.300,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 99300.50
Fly Smart Combo (DJI Goggles N3)
54.671,87 TL
Tek Bataryalı / Fly More Combo
73.500,00 TL
Üç Bataryalı / Fly More Combo
78.999,00 TL
GENEL BİLGİLER
KAMERA VE GÖRÜNTÜLEME
GÜÇ BİLGİLERİ
KONTROL VE KULLANIM
FİZİKSEL ÖZELLİKLER
DJI Avata 2 Fly More Combo (Üç Batarya)
78.999,00 TL
DJI Avata 2 Fly More Combo (Tek Batarya)
73.500,00 TL
DJI Neo Motion Fly More Combo (DJI Goggles N3)
32.499,00 TL