Kullanıcı Seviyesi:
Uçuş Süresi:
Dahili Kamera:
Var
Kullanım Mesafesi:
7 km
Pil Kapasitesi:
1435 mAh
Video Çözünürlüğü:
4K
Sertifika Gereksinimi:
Yok

DJI Neo Motion Fly More Combo (DJI Goggles N3) Drone Fiyatları

DJI Neo Motion Fly More Combo (DJI Goggles N3) Drone Fiyat Geçmişi

DJI Neo Motion Fly More Combo (DJI Goggles N3) Drone Ürün Ailesi

DJI Neo Motion Fly More Combo (DJI Goggles N3) Drone Temel Özellikleri

Var
7 km
1435 mAh
4K
Yok

DJI Neo Motion Fly More Combo (DJI Goggles N3) Drone Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

KAMERA VE GÖRÜNTÜLEME KAMERA VE GÖRÜNTÜLEME

GÜÇ BİLGİLERİ GÜÇ BİLGİLERİ

• Pil Kapasitesi 1435 mAh
• Uçuş Süresi 18 dk
• Şarj Süresi 50 dk

KONTROL VE KULLANIM KONTROL VE KULLANIM

• Konumlandırma Sistemi GPS Vision Positioning System (VPS)
• İletişim Sistemi WiFi
• Azami Hız 57.6 km/sa
• Kullanım Mesafesi 7 km
• Azami Rakım 2 km

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Renk Seçenekleri Gri
• Genişlik 157 mm
• Derinlik 130 mm
• Yükseklik 48.5 mm
• Ağırlık 135 g

DJI Neo Motion Fly More Combo (DJI Goggles N3) Drone Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.