5.0 (1 oy) / 4 yorum
Kullanıcı Seviyesi:
Uçuş Süresi:
Dahili Kamera:
Var
Kullanım Mesafesi:
7 km
Pil Kapasitesi:
1435 mAh
Video Çözünürlüğü:
4K
Sertifika Gereksinimi:
Yok

DJI Neo Drone Fiyatları

Dji Neo Single / Kumandasız  | DJI Türkiye Karacasulu Garantili |

Satıcı: Fotomalzeme

10.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 10899.00
Djı Neo Single / Kumandasız | DJI Türkiye Karacasulu Garantili | - Gri

Satıcı: Hepsiburada | 42 yorum

11.398,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 11398.80
DJI Neo Drone 11.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 11599.00
Dji Neo Single 4K Drone 135GR (EU) (Dji Turkiye Karfo Karacasulu Garantili)

Satıcı: teknocepteknoloji

11.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 11780.00
Dji Neo Single 4K Drone 135GR (EU) (Dji Turkiye Karfo Karacasulu Garantili)

Satıcı: LuxuryAudio

11.874,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 11874.05
Djı Neo Single / Kumandasız | Türkiye Karacasulu Garantili |

Satıcı: Murat Azaklı Fotoğraf Malzemeleri

12.212,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 12212.10
Dji Neo Single / Kumandasız  | DJI Türkiye Karacasulu Garantili |

Satıcı: EnSonu

12.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 12499.00
Djı Neo Drone Karfo Karacasulu Garantili

Satıcı: Erçay Fotoğrafçılık Reklamcılık

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 12999.00
DJI Neo 2 Single

11 yorum

14.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 14299.00
Dji Neo Single 4K Drone 135GR Djı Neo Drone 4K Kayıt ve 18 Dk Uçuş Süresi ile Katlanabilir Model (Dji Turkiye Karfo Karacasulu Garantili) - Beyaz - Yapay Zeka Takibi

Satıcı: HFTeknoloji

21.285,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 21285.53

DJI Neo Drone Fiyat Geçmişi

DJI Neo Drone Temel Özellikleri

Var
7 km
1435 mAh
4K
Yok

DJI Neo Drone Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

KAMERA VE GÖRÜNTÜLEME KAMERA VE GÖRÜNTÜLEME

GÜÇ BİLGİLERİ GÜÇ BİLGİLERİ

• Pil Kapasitesi 1435 mAh
• Uçuş Süresi 18 dk
• Şarj Süresi 50 dk

KONTROL VE KULLANIM KONTROL VE KULLANIM

• Konumlandırma Sistemi GPS Vision Positioning System (VPS)
• İletişim Sistemi WiFi
• Azami Hız 57.6 km/sa
• Kullanım Mesafesi 7 km
• Azami Rakım 2 km

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Renk Seçenekleri Gri
• Genişlik 157 mm
• Derinlik 130 mm
• Yükseklik 48.5 mm
• Ağırlık 135 g

DJI Neo Drone Yorumları (4 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

mustafa b***** Profil Resmi

1 yorum

mustafa b***** Dji Neo iyi güzel ama otomatik nesne takibinde sadece insan takip ediyor yani insan dışındaki nesneleri takip etmiyor
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Taha G************ Profil Resmi

68 yorum

Taha G************ Drone’nin ‘beni takip et’ modu çok akıllı, önümden bir kaç kişi geçiyor yinede kafası karışmıyor. Görüntü kaliteside beklentimin üstünde, ama uygulama içi kumanda biraz cacık gibi yada ben daha tam alışamadım. Bataryası da ‘beni takip et’ modu ile telefona bağlamadan rahat 15dk’yı görür gibi. Ben aldığıma çok memnun oldum vidro çekmesiniz bile uçurmadı ayrı bir zevkli
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Karavancı D*** Profil Resmi

6 yorum

Karavancı D*** Bu dronda kameradaki yapay zeka ile engelden kaçınma var. Yok yazılmış.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Karavancı D*** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.