Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Vizyon Bilgisayar
11.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
1 11499.00 ASUS Dual Geforce Rtx 3060 Oc Dual-rtx3060-o8g 8gb Gddr6 128bit Dx12 Gaming (oyuncu) Ekran KartıSatıcı: Nina Bilişim
11.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 sn önceki fiyat
2 11499.00 ASUS GEFORCE DUAL RTX 3060 8GB 128bit GDDR6 1867MHz OC HDMI 3xDP (DUAL-RTX3060-O8G) EKRAN KARTISatıcı: Vizyon Bilgisayar | 6 yorum
11.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 11999.00 Asus NVIDIA GeForce RTX 3060 Dual OC DUAL-RTX3060-O8G 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: vizyonbilgisayar
12.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 12099.00 ASUS DUAL GeForce RTX 3060 OC 8GB GDDR6 128Bit Nvidia Ekran Kartı12 yorum
14.182,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 14182.00