Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: QP | 2 yorum
11.959,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 11959.00 ASUS GeForce Rtx 3060 Dual-Rtx3060-O8G-Whıte 8Gb GDDR6 192Bit 1837Mhz HDMI 3Xdp Ekran KartıSatıcı: Amazon.com.tr
13.169,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 13169.00 ASUS Dual Geforce Rtx 3060 White Oc Dual-rtx3060-o8g-whıte 8gb Gddr6 128bit Dx12 Gaming (oyuncu) EkrSatıcı: QP Bilişim
13.169,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 13169.00 ASUS GEFORCE DUAL RTX 3060 8GB 128bit GDDR6 1837MHz HDMI 3xDP (DUAL-RTX3060-O8G-WHITE) EKRAN KARTISatıcı: QP Bilişim | 8 yorum
13.859,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 13859.00 ASUS Dual Geforce Rtx 3060 White Oc Dual-rtx3060-o8g-whıte 8gb Gddr6 128bit Dx12 Gaming (oyuncu) EkrSatıcı: VATAN BİLGİSAYAR
14.403,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 14403.00 ASUS DUAL GeForce RTX 3060 WHITE OC 8GB GDDR6 128Bit Nvidia Ekran kartı1 yorum
14.403,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 14403.00