Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: hayatbilgisayar
29.682,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 29682.55 Asus NVIDIA GeForce RTX 4070 Super Dual 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: magic
29.699,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
2 29699.99 ASUS DUAL-RTX4070S-12G RTX4070S 12GB GDDR6X 192B Gaming Ekran KartıSatıcı: Magic Teknoloji
30.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 30999.99 Asus GeForce RTX 4070 Super Dual 12G 12GB GDDR6X 192 Bit DLSS 3 Ekran Kartı 31.623,00 TL + Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
4 31633 ASUS GeForce RTX 4070 SUPER DUAL 12GB GDDR6X 192 Bit DLSS 3 Ekran Kartı (DUAL-RTX4070S-12G)Satıcı: magicteknoloji
31.799,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 31799.99 ASUS DUAL-RTX4070S-12G NVIDIA GEFORCE 12GB GDDR6X 192bit 2505MHz HDMI 3xDP DLSS3 EKRAN KARTISatıcı: gokkusagibilgisayar
31.802,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 31802.04 ASUS Dual-RTX4070S-12G NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER 12GB GDDR6X 192bit 2505MHz HDMI 3xDP DLSS3 Ekran KartıSatıcı: Nepal Bilişim
32.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 32199.00 ASUS RTX4070 SUPER 12GB DUAL-RTX4070S-12G GDDR6X 192bit HDMI DP PCIe 4.0 32.451,00 TL + Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
8 32461 Asus Dual-Rtx4070S-12G RTX 4070 S 12 GB Gddr6X 192B Gaming Ekran KartıSatıcı: Magic Teknoloji
32.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 32499.99 ASUS DUAL GEFORCE RTX4070 SUPER 12GB GDDR6X 192 BİT DLSS 3 EKRAN KARTI DUAL-RTX4070S-12G 90YV0K83-M0NA00Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
32.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
10 32499.99 Asus NVIDIA GeForce RTX 4070 Super Dual 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
32.611,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
11 32611.90 Asus Dual-Rtx4070s-12G Nvıdıa Geforce 12Gb Gddr6x 192Bit 2505Mhz Hdmı 3Xdp Dlss3 Ekran KartıSatıcı: 7Renk
32.964,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 32964.05 Asus Dual Geforce Rtx4070 Super 12Gb Gddr6X 192Bit Hdmi 3Xdp Ekran Kartı SiyahSatıcı: Lowell Teknoloji
33.889,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
13 33889.00 ASUS DUAL-RTX4070S-12G 12GB GDDR6X HDMI DP 192BİTSatıcı: İntekzo
33.955,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
14 33955.30 ASUS GeForce RTX 4070 SUPER DUAL 12GB GDDR6X 192 Bit DLSS 3 Ekran Kartı ()Satıcı: incehesap
34.485,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
15 34485.41 ASUS DUAL-RTX4070S-12G RTX4070S 12GB GDDR6X 192B Gaming Ekran KartıSatıcı: incehesap
34.672,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
16 34672.83 ASUS DUAL-RTX4070S-12G, 12Gb, 192Bit, GDDR6X, 1xHDMI, 3xDP GAMING Ekran KartıSatıcı: Ptd Bilişim
35.099,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
17 35099.40 ASUS DUAL GEFORCE RTX4070 SUPER 12GB GDDR6X 192 BİT DLSS 3 EKRAN KARTI DUAL-RTX4070S-12G 90YV0K83-M0NA00Satıcı: Gökkuşağı Bilgisayar
43.879,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
18 43879.36