Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Ayaz Teknoloji A.Ş
28.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 28499.00 ASUS DUAL-RTX4070S-O12G NVIDIA GEFORCE 12GB GDDR6X 192bit 2550MHz HDMI 3xDP DLSS3 EKRAN KARTISatıcı: AYAZ TEKNOLOJI
28.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
2 28999.00 Asus DUAL-RTX4070S-O12G SUPER 12GB Geforce RTX4070S GDDR6X 192bit HDMI 3xDP 16x Ekran KartıSatıcı: Ayaz Teknoloji
29.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 29199.00 ASUS DUAL-RTX4070S-O12G NVIDIA GEFORCE 12GB GDDR6X 192bit 2550MHz HDMI 3xDP DLSS3 EKRAN KARTISatıcı: AyazTeknoloji | 1 yorum
29.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 29799.00 Asus NVIDIA GeForce RTX 4070 Super Dual OC DUAL-RTX4070S-O12G 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: QP | 1 yorum
30.653,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 30653.26 Asus Dual Geforce Rtx™ 4070 Super Oc Edition 12Gb Gddr6x Ekran KartiSatıcı: Gencer Gaming
30.663,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 30663.25 Asus Rtx 4070 Super Dual Oc Dual-Rtx4070s-O12g 192 Bit Gddr6x 12 Gb Ekran KartiSatıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ
31.920,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 31920.00 Asus Dual GeForce RTX4070S Super OC Edition DUAL-RTX4070S-O12G 12GB GDDR6X 192Bit Nvidia Ekran KartıSatıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ
32.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
8 32599.00 Asus Rtx4070 Super 12Gb Dual-Rtx4070S-O12G Gddr6X 192Bit Hdmı Dp Pcıe 4.0 32.706,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 32716 Asus Dual GeForce RTX4070S Super OC Edition DUAL-RTX4070S-O12G 12GB GDDR6X 192Bit Nvidia Ekran KartıSatıcı: Teknobiyotik
32.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
10 32999.00 Asus NVIDIA GeForce RTX 4070 Super Dual OC DUAL-RTX4070S-O12G 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: Sepetist
33.579,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
11 33579.00 Asus NVIDIA GeForce RTX 4070 Super Dual OC DUAL-RTX4070S-O12G 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
33.721,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
12 33721.90 Asus Nvidia GeForce RTX 4070 Super Dual OC Dual-Rtx4070S-O12G 12 GB Gddr6X 192 Bit Ekran KartıSatıcı: Sepetist
33.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
13 33799.00 Asus DUAL-RTX4070S-O12G SUPER 12GB Geforce RTX4070S GDDR6X 192bit HDMI 3xDP 16x Ekran KartıSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
36.164,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 36164.48 ASUS DUAL-RTX4070S-O12G SUPER 12GB Geforce RTX4070S GDDR6X 192bit HDMI 3xDP 16x Ekran KartıSatıcı: PcKolik
36.355,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
15 36355.00 ASUS DUAL-RTX4070S-O12G, 12Gb, 192Bit, GDDR6X, 1xHDMI, 3xDP GAMING Ekran KartıSatıcı: ENPOLYTECH-BURSA
47.557,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
16 47557.41