İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
3840 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
145 W
PCIe Arayüzü:
5.0

Asus Dual GeForce RTX 5060 OC Ekran Kartı Fiyatları

Asus Dual-rtx5060-o8g-nvıdıa-geforce-rtx 5060-8gb Gddr7-128bit--o

Satıcı: dualpazar

16.898,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 16898.99
ASUS Dual GeForce RTX 5060 OC 8G DUAL-RTX5060-O8G-GAMING GDDR7 128Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 17.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 17199.00
Asus Dual-rtx5060-o8g-nvıdıa-geforce-rtx 5060-8gb Gddr7-128bit--o

Satıcı: techhouse

17.399,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 17399.96
ASUS DUAL RTX5060 O8G NVIDIA GEFORCE RTX 5060 8GB GDDR7 128bit OC HDMI 3xDP DLSS4 EKRAN KARTI

Satıcı: incehesap

17.489,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 17499.64
ASUS DUAL-RTX5060-O8G-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5060-8GB GDDR7-128bit--OC-HDMI-3xDP-DLSS3 EKRAN KARTI

Satıcı: ADAESPOR

17.489,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 17489.64
ASUS DUAL-RTX5060-O8G-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5060-8GB GDDR7-128bit--OC-HDMI-3xDP-DLSS3 EKRAN KARTI

Satıcı: Civatech

17.855,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 17855.07
ASUS DUAL-RTX5060-O8G-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5060-8GB GDDR7-128bit--OC-HDMI-3xDP-DLSS3 EKRAN KARTI

Satıcı: incehesap

17.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 17919.00
ASUS DUAL-RTX5060-O8G-GAMING 8 GB GDDR7 Bellek 2565 MHz Çekirdek Hızı Fanlı Soğutma ile VGA 128BIT

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 35 yorum

18.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 18199.00
ASUS DUAL GeForce RTX 5060 OC 8GB GDDR7 128Bit DLSS 4 Ekran Kartı

22 yorum

18.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 18199.00
ASUS DUAL-RTX5060-O8G-GAMING 8 GB GDDR7 Bellek 2565 MHz Çekirdek Hızı Fanlı Soğutma ile VGA 128BIT

Satıcı: deltabilgisayar | 35 yorum

18.430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 18430.00
ASUS Dual GeForce RTX 5060 OC 8GB GDDR7 128Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: incehesap

18.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 18699.00
ASUS 8GB DUAL RTX5060-O8G GDDR7 128bit HDMI DP PCIe 5.0 18.814,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 18824
ASUS RTX 5060 Dual OC Edition DUAL-RTX5060-O8G 128 Bit GDDR7

Satıcı: NextGo

18.918,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 18918.92
Asus 8Gb Dual Rtx5060-O8g Gddr7 128Bit Hdmı Dp Pcıe 5.0

Satıcı: ramazanmutlu

19.845,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 19845.40
ASUS GeForce RTX 5060 Dual O8G EVO 8GB GDDR7 128 Bit DLSS 4 Ekran Kartı 20.299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 20309
Asus 8Gb Dual Rtx5060-O8g Gddr7 128Bit Hdmı Dp Pcıe 5.0

Satıcı: ZmTeknoloji

20.425,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 20425.00
ASUS DUAL-RTX5060-O8G-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5060-8GB GDDR7-128bit--OC-HDMI-3xDP-DLSS3 EKRAN KARTI

Satıcı: onlinealisverisyap

21.622,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

17 21622.82
ASUS DUAL GeForce RTX 5060 OC 8GB GDDR7 128 Bit DLSS 4 Ekran Kartı 22.628,98 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

18 22638.98
ASUS GeForce RTX 5060 Dual OC O8G 8GB GDDR7 128 Bit DLSS 4 Ekran Kartı 25.300,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 25310
ASUS DUAL-RTX5060-O8G-GAMING 128BIT VGA 31.129,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 31139

Asus Dual GeForce RTX 5060 OC Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Asus Dual GeForce RTX 5060 OC Ekran Kartı Ürün Ailesi

Asus Dual GeForce RTX 5060 OC (DUAL-RTX5060-O8G) Ekran Kartı 2535 MHz 16.898,99 TL
Asus Dual GeForce RTX 5060 OC White (DUAL-RTX5060-O8G-WHITE) Ekran Kartı 2535 MHz 19.940,50 TL

Asus Dual GeForce RTX 5060 OC Ekran Kartı Temel Özellikleri

3840 birim
145 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

Asus Dual GeForce RTX 5060 OC Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 8 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 128 bit
• Bellek Bant Genişliği 448 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 3840 birim
• Temel Frekans 2280 MHz
• Artırılmış Frekans 2535 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 19.5 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 30 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 120 birim
• YZ Performansı 623 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 145 W
• Önerilen Sistem Gücü 550 W
• Güç Bağlantısı 8 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 2 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Renk Gri
• Kapladığı Alan 2.5 yuva
• Derinlik 228 mm
• Yükseklik 123 mm
• Genişlik 50 mm

Asus Dual GeForce RTX 5060 OC Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.