İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
3840 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
145 W
PCIe Arayüzü:
5.0

Asus Dual GeForce RTX 5060 OC White Ekran Kartı Fiyatları

Asus Dual Ekran Kartı 8 GB GDDR7 1000 MHz Çekirdek Hızı Beyaz Soğutma ile HDMI Çıkışı

Satıcı: HAYATBİLGİSAYAR

19.940,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 19940.50
Asus Dual Geforce Rtx 5060 White Oc 8gb Gddr7 128bit Hdmı/dp Ekran Kartı

Satıcı: DeltaBilgisayar

20.240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 20240.00
ASUS DUAL GeForce RTX 5060 8GB DUAL-RTX5060-O8G-WHITE GDDR7 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 20.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 20499.00
Asus DUAL-RTX5060-O8G-WHITE RTX5060 8gb Ddr7 128BIT 3xdp/1xhdmı

Satıcı: deltabilgisayar

20.654,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 20654.00
ASUS DUAL GeForce RTX 5060 OC WHITE 8GB GDDR7 128Bit DLSS 4 Ekran Kartı

1 yorum

20.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

5 20899.00
ASUS DUAL GeForce RTX 5060 8GB DUAL-RTX5060-O8G-WHITE GDDR7 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: incehesap

21.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 21349.00
ASUS DUAL-RTX5060-O8G-WHITE-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5060-8GB GDDR7-128bit-OC-HDMI-3xDP-DLSS3 EKRAN KARTI

Satıcı: Amazon.com.tr

21.858,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 21868.85
ASUS DUAL GeForce RTX 5060 8GB DUAL-RTX5060-O8G-WHITE GDDR7 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Satıcı: ramazanmutlu

21.858,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 21858.85
ASUS DUAL-RTX5060-O8G-WHITE-NVIDIA-GEFORCE-RTX 5060-8GB GDDR7-128bit-OC-HDMI-3xDP-DLSS3 EKRAN KARTI

Satıcı: incehesap

22.039,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 22049
ASUS DUAL 8GB RTX 5060 O8G WHITE EDITION 22.049,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 22059
ASUS DUAL 8GB RTX 5060 O8G WHITE EDITION

Satıcı: ZmTeknoloji

22.068,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 22078
Asus Dual 8Gb Rtx 5060 O8g Whıte Edıtıon

Satıcı: ZmTeknoloji

22.227,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 22227.60
ASUS GeForce RTX 5060 Dual White OC O8G 8GB GDDR 128 Bit DLSS 4 Ekran Kartı 22.330,00 TL + 169,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

13 22340
Asus Dual 8Gb Rtx 5060 O8g Whıte Edıtıon

Satıcı: onlinealisverisyap

22.631,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 22631.60
Asus Dual Geforce Rtx 5060 White Oc 8gb Gddr7 128bit Hdmı/dp Ekran Kartı

Satıcı: lowellteknoloji

23.633,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

15 23633.88
Asus GeForce RTX5060 8GB Dual OC GD7 128B Beyaz

Satıcı: UZMANLARPC

24.135,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

16 24135.30
ASUS Dual GeForce RTX 5060 White OC 8GB GDDR7 128Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

24.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

17 24399.00
Asus Dual GeForce RTX 5060 White OC 8GB GDDR7 128Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: Lowell Teknoloji

24.578,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

18 24578.83
ASUS Dual GeForce RTX 5060 White OC 8GB GDDR7 128Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: Lowell Teknoloji

25.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

19 25259.00

Asus Dual GeForce RTX 5060 OC White Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Asus Dual GeForce RTX 5060 OC White Ekran Kartı Ürün Ailesi

Asus Dual GeForce RTX 5060 OC (DUAL-RTX5060-O8G) Ekran Kartı 2535 MHz 17.199,00 TL
Asus Dual GeForce RTX 5060 OC White (DUAL-RTX5060-O8G-WHITE) Ekran Kartı 2535 MHz 19.940,50 TL

Asus Dual GeForce RTX 5060 OC White Ekran Kartı Temel Özellikleri

3840 birim
145 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

Asus Dual GeForce RTX 5060 OC White Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 8 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 128 bit
• Bellek Bant Genişliği 448 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 3840 birim
• Temel Frekans 2280 MHz
• Artırılmış Frekans 2535 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 19.5 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 30 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 120 birim
• YZ Performansı 623 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 145 W
• Önerilen Sistem Gücü 550 W
• Güç Bağlantısı 8 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 2 adet
• Çift Yönlü Fan Yok
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Renk Beyaz
• Kapladığı Alan 2.5 yuva
• Derinlik 228 mm
• Yükseklik 123 mm
• Genişlik 50 mm

Asus Dual GeForce RTX 5060 OC White Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.