Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: gamers-arena | 1 yorum
37.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 37999.00 ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070Ti Super 16GB GDDR6X 256Bit Ekran KartıSatıcı: Gamers Arena
39.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 39699.00 Asus TUF-RTX4070TIS-16G-GAMING Nvıdıa Geforce 16GB GDDR6X 256BIT 2640MHZ 2xhdmı 3xdp Rgb Dlss3 Ekran KartıSatıcı: TRGaming | 1 yorum
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 39999.00 ASUS TUF GAMİNG GEFORCE RTX4070Tİ SUPER 16GB GDDR6X 256 BİT DLSS 3 EKRAN KARTI TUF-RTX4070TIS-16G-GAMING 90YV0KF1-M0NA00Satıcı: Gamers Arena
41.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 41599.00 Asus NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Super TUF Gaming TUF-RTX4070TIS-16G-GAMING 16 GB GDDR6X 256 Bit Ekran KartıSatıcı: Gamers Arena
42.335,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
5 42335.04 Asus Tuf Gaming Geforce Rtx 4070 Ti Super 16Gb Gddr6x 256Bit Nvıdıa Dlss 3 Ekran KartiSatıcı: TEBİLON
42.823,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
6 42823.53 ASUS TUF-RTX4070TIS-16G-GAMING NVIDIA GeForce 16GB GDDR6X 256bit 2640MHz 2xHDMI 3xDP RGB DLSS3 Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
43.452,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 43452.23 Asus NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Super TUF Gaming TUF-RTX4070TIS-16G-GAMING 16 GB GDDR6X 256 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
43.788,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
8 43788.90 ASUS TUF GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB GDDR6X 256Bit DLSS 3 Ekran Kartı 43.909,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 43909.00 Asus NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Super TUF Gaming TUF-RTX4070TIS-16G-GAMING 16 GB GDDR6X 256 Bit Ekran KartıSatıcı: QP
44.259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
10 44259.00 ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti Super 16GB GDDR6X 256 Bit DLSS 3 Ekran KartıSatıcı: QP Bilişim
46.589,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 46589.00