Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Secedit
41.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 41999.00 Asus Rtx 4070 Tı Super Tuf Gaming Oc Edition Tuf-Rtx4070tıs-O16g-Gamıng 256 Bit Gddr6x 16 Gb Ekran KartiSatıcı: tulparlife
42.300,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 42300.00 ASUS TUF-RTX4070TIS-O16G-GAMING NVIDIA GEFORCE RTX 4070 TI SUPER 16GB GDDR6X 256bit 2670MHz OC 2xHDMI 3xDP RGB DLSS3 EKRAN KARTISatıcı: Vizyon Bilgisayar | 2 yorum
44.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
3 44999.00 ASUS 16GB TUF-RTX4070TIS-O16G-WHITE-GAMING GDDR6X HDMI-CP PCIE 4.0Satıcı: onlinealisverisyap
45.249,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 45259 ASUS TUF-RTX4070TIS-O16G-WHITE-GAMING NVIDIA GeForce 16GB GDDR6X 256bit 2670MHz OC 2xHDMI 3xDP RGB DLSS3 Ekran KartıSatıcı: onlinealisverisyap
45.320,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
5 45320.37 Asus NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Super TUF Gaming OC TUF-RTX4070TIS-O16G-GAMING 16 GB GDDR6X 256 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
45.446,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 45446.90 Asus Tuf Gaming Geforce RTX 4070 Ti Super OC 16 GB GDDR6X 256 Bit Ekran Kartı BeyazSatıcı: ramazanmutlu
45.861,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
7 45861.90 Asus NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Super TUF Gaming OC TUF-RTX4070TIS-O16G-GAMING 16 GB GDDR6X 256 Bit Ekran KartıSatıcı: vizyonbilgisayar
46.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
8 46599.00 ASUS TUF GeForce RTX 4070 Ti SUPER OC 16GB GDDR6X 256Bit DLSS 3 Ekran Kartı3 yorum
48.119,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 48119.00 Asus Tuf Gaming Geforce Rtx 4070 Ti Super 16Gb Gddr6x White Oc Edition 256Bit Nvıdıa Dlss 3 Ekran Karti 48.198,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 48198.43 ASUS TUF-RTX4070TIS-O16G-GAMING, 16Gb, 256Bit, GDDR6X, 2xHDMI, 3xDP GAMING Ekran KartıSatıcı: Ptd Bilişim
49.187,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
11 49187.34 ASUS Tuf Gaming Geforce RTX4070ti Super OC 16GB GDDR6X 256 Bit TUF-RTX4070TIS-O16G Beyaz Ekran KartıSatıcı: PcKolik
49.801,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
12 49801.00 Asus Tuf Gaming Geforce Rtx 4070 Ti Super Oc 16GB GDDR6X 256 Bit Dlss 3 TUF-RTX4070TIS-O16G-WHITE-GAMING 90YV0KF2-M0NA00 Beyaz Ekran KartıSatıcı: SUFLYDEPO
50.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
13 50199.00 Asus RTX 4070 TI Super TUF Gaming OC Edition TUF-RTX4070TIS-O16G-WHITE-GAMING 256 Bit GDDR6X 16 GB Ekran KartıSatıcı: Teknoberk
50.550,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
14 50550.00