Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Gigabyte Geforce Rtx 5060tı Wındforce 16g Gv-n506twf2-16gd Gddr7 Aeae1gıg0116 Satıcı: DFSBilgisayar
35.842,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 35842.98
Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE 16G Ekran Kartı – 16 GB GDDR7, 128 Bit, PCI-E 5.0, 2572 MHz Çekirdek Frekansı, 3 x DisplayPort, 1 x HDMI, GV-N506TWF2-16GD Satıcı: DFS Bilgisayar
36.051,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
2 36061.02
Gıgabyte Geforce Rtx 5060 Tı Wındforce 16GB Gddr7 128BIT Dlss 4 Ekran Kartı
Satıcı: Dfs Bilgisayar | 1 yorum
36.631,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
3 36631.95
Gigabyte GeForce RTX 5060TI WINDFORCE 16G GV-N506TWF2-16GD GDDR7 128Bit Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı Satıcı: DFS Bilgisayar
37.437,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 37437.60
Daisy Home Gigabyte Geforce Rtx 5060 Ti Wındforce 16G Ekran Kartı – 16 GB Gddr7, 128 Bit, Pcı-E 5.0, 2572 Mhz Çekirdek Frekansı, 3 x Displayport, 1 x Hdmı, GV-N506TWF2-16GD - Option-1
Satıcı: BYSISMAN
73.319,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
5 73319.91
2587 MHz
31.270,80 TL
2572 MHz
35.842,98 TL
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM