İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
4608 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
180 W
PCIe Arayüzü:
5.0

Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Windforce OC 16G Ekran Kartı Fiyatları

Gigabyte Geforce Rtx 5060tı Wındforce Oc Gv-n506twf2oc-16gd Gddr7 Aeae1gıg0121

Satıcı: TEKNO54

31.270,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 31270.80
Gıgabyte Geforce Rtx 5060 Tı Wındforce Oc 16GB Gddr7 128BIT Dlss 4 Ekran Kartı

Satıcı: Tekno54

32.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 32250.00
Gigabyte Geforce Rtx 5060tı Wındforce Oc Gv-n506twf2oc-16gd Gddr7 Aeae1gıg0121

Satıcı: symoonbilisim

33.014,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 33014.02
GIGABYTE GV-N506TWF2OC-16GD, RTX5060TI, WINDFORCE OC, 16Gb, GDDR7, 128BIT, 2 Fanlı, 1xHDMI, 3xDP, GAMING Ekran KARTI

Satıcı: onlinealisverisyap

35.357,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 35367
GIGABYTE GV-N506TWF2OC-16GD, RTX5060TI, WINDFORCE OC, 16Gb, GDDR7, 128BIT, 2 Fanlı, 1xHDMI, 3xDP,

Satıcı: ZmTeknoloji

35.375,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 35385
GIGABYTE GV-N506TWF2OC-16GD, RTX5060TI, WINDFORCE OC, 16Gb, GDDR7, 128BIT, 2 Fanlı, 1xHDMI, 3xDP, GA

Satıcı: DFSBilgisayar

35.566,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 35566.36
GIGABYTE GV-N506TWF2OC-16GD, RTX5060TI, WINDFORCE OC, 16Gb, GDDR7, 128BIT, 2 Fanlı, 1xHDMI, 3xDP, GAMING Ekran KARTI

Satıcı: DFSBilgisayar

35.774,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 35774.47
GIGABYTE GV-N506TWF2OC-16GD, RTX5060TI, WINDFORCE OC, 16Gb, GDDR7, 128BIT, 2 Fanlı, 1xHDMI, 3xDP, GAMING Ekran KARTI

Satıcı: UZMANLARPC

36.046,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 36046.12
Gıgabyte Gv-N506twf2oc-16Gd, Rtx5060tı, Wındforce Oc, 16Gb, Gddr7, 128Bıt, 2 Fanli, 1Xhdmı, 3Xdp, Gamıng Ekran Kartı

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

36.141,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 36141.60
Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE OC 16G Ekran Kartı – 16 GB GDDR7, 128 Bit, PCI-E 5.0, 2587 MHz Çekirdek Frekansı, 3 x DisplayPort, 1 x HDMI, GV-N506TWF2OC-16GD

Satıcı: LowellTeknoloji

36.659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 36669
Gigabyte GeForce RTX 5060TI WINDFORCE OC GV-N506TWF2OC-16GD GDDR7 16GB 128Bit Gaming (Oyuncu) Ekran

Satıcı: Lowell Teknoloji

37.519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 37519.00
Gigabyte Gıgabyte GV-N506TWF2OC-16GD, RTX5060TI, Wındforce Oc, 16GB, Gddr7, 128BIT, 2 Fanlı, 1xhdmı, 3xdp, Ga

Satıcı: QUEENCK

38.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 38999.00

Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Windforce OC 16G Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Windforce OC 16G Ekran Kartı Ürün Ailesi

Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Windforce 16G (GV-N506TWF2-16GD) Ekran Kartı 2572 MHz 31.019,91 TL
Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Windforce OC 16G (GV-N506TWF2OC-16GD) Ekran Kartı 2587 MHz 31.270,80 TL

Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Windforce OC 16G Ekran Kartı Temel Özellikleri

4608 birim
180 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Windforce OC 16G Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 16 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 128 bit
• Bellek Bant Genişliği 448 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 4608 birim
• Temel Frekans 2407 MHz
• Artırılmış Frekans 2587 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 23.8 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 36 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 144 birim
• YZ Performansı 762.9 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 180 W
• Önerilen Sistem Gücü 650 W
• Güç Bağlantısı 8 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.3

TASARIM TASARIM

• Soğutma Tipi Fan Soğutmalı
• Fan Sayısı 2 adet
• Çift Yönlü Fan Var
• Aydınlatma Yok
• Arka Plaka Var
• Renk Siyah
• Derinlik 208 mm
• Yükseklik 120 mm
• Genişlik 40 mm

Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Windforce OC 16G Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.