Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
GIGABYTE VGA NVIDIA 12GB GDDR7 RTX5070 EAGLE OC ICE SFF GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD Satıcı: Amazon.com.tr
41.077,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
1 41087
GIGABYTE VGA GeForce RTX™ 5070 EAGLE ICE OC 12GB, 192 Bit, GDDR7, HDMI Ekran Kartı - GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD
Satıcı: PcKolik | 8 yorum
46.126,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 46126.74
Gigabyte RTX 5070 Eagle OC Ice SFF 12G GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD 192 Bit GDDR7 12 GB Ekran Kartı Satıcı: onlinealisverisyap
49.067,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
3 49077
GIGABYTE VGA NVIDIA 12GB GDDR7 RTX5070 EAGLE OC ICE SFF GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD EKRAN KARTI Satıcı: ZmTeknoloji
49.139,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
4 49149
Gıgabyte Geforce Rtx5070 Eagleoc Ice Sff 12g Gddr7 Dlss 4 196bit Ekrankartı Gv-n5070eagleoc Ice-12gd Satıcı: azomik
52.981,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 52981.43
Gigabyte GeForce RTX 5070 Eagle OC ICE SFF 12GB DLSS 4 192 Bit GDDR7 Beyaz Ekran Kartı Satıcı: onlinealisverisyap
57.202,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
6 57202.93
Siyah
38.635,00 TL
Beyaz
41.077,00 TL
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR