İşlemci Üreticisi:
GPU Mimarisi:
Bellek Boyutu:
Bellek Türü:
Gölgeleme Ünitesi:
6144 birim
Transistör Mesafesi:
Grafik Kartı Gücü:
250 W
PCIe Arayüzü:
5.0

Gigabyte GeForce RTX 5070 Eagle OC SFF Ekran Kartı Fiyatları

GIGABYTE VGA NVIDIA 12GB GDDR7 RTX5070 EAGLE OC SFF GV-N5070EAGLE OC-12GD

Satıcı: Amazon.com.tr

38.635,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 38645
Gigabyte Geforce Rtx 5070 Eagle Oc Sff 12gb Dlss 4 192 Bit Gddr7 Ekran Kartı

Satıcı: gamerbilisim

39.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 39400.00
Gigabyte GeForce RTX 5070 Eagle OC SFF 12GB DLSS 4 192 Bit GDDR7 Ekran Kartı

Satıcı: Gamer Bilişim

39.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 39400.00
Gigabyte GeForce RTX 5070 Eagle OC SFF 12GB DLSS 4 192 Bit GDDR7 Ekran Kartı

Satıcı: GamerBilişim | 2 yorum

39.478,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 39478.50
Gigabyte Geforce Rtx 5070 Eagle Oc Sff 12gb Dlss 4 192 Bit Gddr7 Ekran Kartı

Satıcı: fenotek

39.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 39499.00
Gigabyte GeForce RTX 5070 Eagle OC SFF 12GB DLSS 4 192 Bit GDDR7 Ekran Kartı

Satıcı: ADAESPOR

40.448,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 40448.17
Gigabyte GeForce RTX 5070 EAGLE OC SFF 12G GV-N5070EAGLE OC-12GD GDDR7 192Bit 12G Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı 44.119,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 44119.00
Gigabyte Eagle SFF GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 192Bit HDMI/DP Ekran Kartı

Satıcı: incehesap

44.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 44779.00
Gıgabyte Geforce Rtx 5070 Eagle Oc Sff 12G Gddr7 Dlss 4 192 Bit Ekran Karti

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

46.999,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 46999.70
Gıgabyte VGA Nvıdıa 12GB Gddr7 RTX5070 Eagle Oc Sff GV-N5070EAGLE OC-12GD - Option-1

Satıcı: Nacario

78.662,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 78662.42

Gigabyte GeForce RTX 5070 Eagle OC SFF Ekran Kartı Fiyat Geçmişi

Gigabyte GeForce RTX 5070 Eagle OC SFF Ekran Kartı Ürün Ailesi

Gigabyte GeForce RTX 5070 Eagle OC SFF (GV-N5070EAGLE OC-12GD) Ekran Kartı Siyah 38.635,00 TL
Gigabyte GeForce RTX 5070 Eagle OC Ice SFF (GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD) Ekran Kartı Beyaz 41.077,00 TL

Gigabyte GeForce RTX 5070 Eagle OC SFF Ekran Kartı Temel Özellikleri

6144 birim
250 W
5.0
Akıcı Oyun Çözünürlüğü:
4K
Aydınlatma Tipi:
Yapay Zeka Hızlandırıcı:
Var
Işın İzleme:
Var
Soğutma Tipi:

Gigabyte GeForce RTX 5070 Eagle OC SFF Ekran Kartı Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

BELLEK ÖZELLİKLERİ BELLEK ÖZELLİKLERİ

• Bellek Boyutu 12 GB
• Bellek Türü GDDR7
• Efektif Bellek Hızı 28 Gbps
• Bellek Arayüzü Genişliği 192 bit
• Bellek Bant Genişliği 672 GB/s

GRAFİK İŞLEMCİSİ GRAFİK İŞLEMCİSİ

• Gölgeleme Ünitesi 6144 birim
• Temel Frekans 2325 MHz
• Artırılmış Frekans 2587 MHz
• Grafik İşlem Gücü (FP32) 31.8 TFLOPS
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Işın İzleme Var
• Işın İzleme Çekirdeği 48 birim
• Yapay Zeka Hızlandırıcı Var
• YZ Çekirdeği 192 birim
• YZ Performansı 1017 TOPs

GÜÇ VE BAĞLANTILAR GÜÇ VE BAĞLANTILAR

• Grafik Kartı Gücü 250 W
• Önerilen Sistem Gücü 750 W
• Güç Bağlantısı 16 pin
• Çoklu Monitör 4
• Display Port Var
• Display Port Standardı 2.1
• Display Port Çıkışı 3 adet
• HDMI Var
• HDMI Standardı 2.1
• HDMI Çıkışı 1 adet
• HDCP Desteği Var
• HDCP Standardı 2.4

TASARIM TASARIM

Gigabyte GeForce RTX 5070 Eagle OC SFF Ekran Kartı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* PassMark puanı zamanla değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi, bu yazılımı kullanan kişi sayısındaki artış ve farklı sistemlerden elde edilen sonuçların çeşitlenmesidir. Puan, genel ortalamaya göre belirlenir ve test sayısı arttıkça puanda dalgalanmalar meydana gelebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.