Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Inno3D RTX5060Ti 16GB Twin X2 OC 128Bit GDDR7 N506T2-16D7X-191073N Satıcı: TECHBURADA
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
1 27999.00
INNO3D RTX5060Ti 16GB Twin X2 Oc 128Bit Gddr7 Ekran Kartı N506T2-16D7X-191073N
Satıcı: Techburada | 6 yorum
28.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 28499.00
Inno3D GeForce RTX5060Ti 16GB Twin X2 OC 128Bit GDDR7 Reflex 2 Ekran Kartı N506T2-16D7X-191073N Satıcı: Techburada
28.499,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
3 28509.05
Inno3d Geforce Rtx5060ti 16gb Twin X2 Oc 128bit Gddr7 Ekran Kartı Satıcı: Yekdane
31.149,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 31149.73
INNO3D GeForce RTX 5060 TI TWIN X2 OC 16GB GDDR7 128Bit DLSS 4 Ekran Kartı 4 yorum
31.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
5 31649.00
Inno3d Rtx5060ti 16Gb Twin X2 Oc 3Xdp/1Xhdmı 128Bit Gddr7
Satıcı: BilgePazar
33.966,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 33966.30
Inno3D RTX5060Ti 16GB Twin X2 OC 3xDP/1xHDMI 128Bit GDDR7 Satıcı: Bilgepazar
34.309,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
7 34309.85
Assess Store INNO3D Geforce RTX5060TI 16GB X2 Oc 128BIT Gddr7 Reflex 2 Ekran Kartı N506T2-16D7X-191073N - Option-1
Satıcı: Aytugstore
58.004,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
8 58004.52
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM
Gigabyte GeForce RTX 5060 WindForce Max OC 8G
16.695,00 TL
Asus Dual GeForce RTX 4070 OC White 12GB GDDR6X
28.554,88 TL
Biostar Radeon RX 580 2048 SP
7.513,50 TL