Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
INNO3D GeForce RTX 5060 TI TWIN X2 16GB GDDR7 128Bit DLSS 4 Ekran Kartı
26.238,65 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
15 dk önce
1 26238.65
INNO3D RTX5060Ti 16GB Twin X2 128Bit GDDR7 Ekran Kartı N506T2-16D7-191073N
Satıcı: TekDesa | 3 yorum
29.600,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 29600.75
Inno3d Geforce Rtx5060ti 16gb Twin X2 128bit Gddr7 Ekran Kartı N5 Satıcı: hmdbilgisayar
33.425,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
3 33425.53
Inno3d Geforce Rtx5060ti 16gb Twin X2 128bit Gddr7 Ekran Kartı N5 Satıcı: gokkusagibilgisayar
36.061,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
4 36061.38
GENEL BİLGİLER
BELLEK ÖZELLİKLERİ
GRAFİK İŞLEMCİSİ
TEKNOLOJİK ALTYAPI
GÜÇ VE BAĞLANTILAR
TASARIM
MSI GeForce RTX 5060 Ventus 2X OC
19.842,23 TL
MSI GeForce RTX 5060 Ti Shadow 2X OC Plus 16G
31.763,91 TL
Gigabyte GeForce RTX 5060 Eagle OC
17.989,67 TL
Zotac Gaming GeForce RTX 5060 Ti Twin Edge 16GB
28.980,00 TL
PNY GeForce RTX 5060 Ti 16GB OC
28.704,00 TL
MSI GeForce RTX 4070 Ventus 2X 12G OC
35.684,50 TL
Gainward GeForce RTX 5060 Ti Ghost 8GB
21.749,08 TL
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti Windforce OC 16G
Sapphire Pulse Radeon RX 7700 XT 12GB
102 yorum