Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: magic
16.883,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 16883.99 MSI AMD Radeon RX 6650 XT Gaming X 8G 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: ramazanmutlu
17.237,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 17237.90 MSI VGA RADEON RX 6650 XT GAMING 8G RX6650XT 8GB GDDR6 128B PCIE 4.0 X8 (3XDP 1XHDMI)Satıcı: Tekramarket
17.331,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
3 17331.84 MSI VGA RADEON RX 6650 XT GAMING 8G RX6650XT 8GB GDDR6 128B PCIE 4.0 X8 (3XDP 1XHDMI)Satıcı: incehesap
17.477,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 17477.22 Msı Radeon Rx 6650 Xt Gamıng 8G Rx6650xt 8Gb Gddr6 128Bit Pcıe 4.0 X8 Amd Ekran Karti 17.680,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 17680.23 MSI VGA Radeon Rx 6650 Xt Gamıng 8g RX6650XT 8gb Gddr6 128B Pcıe 4.0 X8 (3xdp 1xhdmı)Satıcı: Tekramarket
18.684,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
6 18684.00 Msı Vga Radeon Rx 6650 Xt Gamıng 8G Rx6650xt 8Gb Gddr6 128B Pcıe 4.0 X8 3Xdp 1XhdmıSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
18.748,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 18748.75 MSI AMD Radeon RX 6650 XT Gaming X 8G 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: core-bilgisayar
19.611,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
8 19611.21