Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: hayatbilgisayar
9.684,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 9684.00 MSI AMD Radeon RX 6650 XT Gaming X 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: ESMAEXPORT
9.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
2 9699.00 MSI VGA RADEON RX 6650 XT GAMING X 8G RX6650XT 8GB GDDR6 128B PCIE 4.0 X8 (3XDP 1XHDMI) Ekran KartıSatıcı: HAYATBİLGİSAYAR | 7 yorum
10.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 10699.00 MSI Radeon Rx 6650 Xt Gamıng X 8g 8gb Gddr6 128bit Dx12 Gaming (OYUNCU) Ekran KartıSatıcı: Hayat Bilişim
10.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 10999.00 MSI VGA RADEON RX 6650 XT GAMING X 8G RX6650XT 8GB GDDR6 128B PCIE 4.0 X8 (3XDP 1XHDMI)Satıcı: HAYAT BİLGİSAYAR
11.135,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 11135.04 MSI AMD Radeon RX 6650 XT Gaming X 8 GB GDDR6 128 Bit Ekran KartıSatıcı: azomik
16.805,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
6 16805.79