Fırın Tipi:
Hacim:
65 lt
Fonksiyon Sayısı:
6
Enerji Sınıfı:
A
Kapak Sayısı:
1
Air Fryer Fonksiyonu:
Yok

Altus ALA 322 B Ankastre Fırın (Siyah) Fiyatları

Altus Ala 322 B T3412 Ankastre Fırın

Satıcı: DKN

11.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 11699.00
Altus Ala 322 B T3412 Ankastre Fırın

Satıcı: mediamarkt | 3 yorum

11.999,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 11999.04
Altus Ala 322 B 72 l Ankastre Fırın Siyah 12.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 12499.00
Altus Ala 322 B 72 L Ankastre Fırın Siyah

Satıcı: DKN KURUMSAL | 25 yorum

12.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 12500.00
Altus Ala 322 B 72 L Ankastre Fırın Siyah

Satıcı: MediaMarkt

12.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 12500.00
Altus ALA 322 B Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN BEYAZ EŞYA

12.781,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 12781.00
Altus Ala 322 B Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: NOVAELECTRONICS

12.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 12800.00
Altus ALA 322 B Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: ONLINE STOR

12.825,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 12825.00
Altus ALA 322 B Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: MEDIAMARKT

12.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 12869.00
Altus ALA 322 B Siyah Ankastre Fırın 12.867,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 12877
Altus Ala 322 B 72 L Ankastre Fırın Siyah

Satıcı: AKPA DTM

12.942,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 12942.70
Altus Ala 322 B 72 L Ankastre Fırın Siyah

Satıcı: e-koz | 25 yorum

12.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 12995.00
Altus Ala 322 B 72 L Ankastre Fırın Siyah

Satıcı: NEXTRONİX

13.464,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

13 13464.54
Altus Ala 322 B 72 L Ankastre Fırın Siyah

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN

13.464,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

14 13464.54

Altus ALA 322 B Ankastre Fırın (Siyah) Fiyat Geçmişi

Altus ALA 322 B Ankastre Fırın Ürün Ailesi

Altus ALA 322 B Siyah Ankastre Fırın Siyah 11.699,00 TL
Altus ALA 322 W Beyaz Ankastre Fırın Beyaz 12.350,00 TL

Altus ALA 322 B Ankastre Fırın (Siyah) Temel Özellikleri

65 lt
6
A
1
Yok

Altus ALA 322 B Ankastre Fırın (Siyah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Fırın Tipi Ankastre
• Fonksiyon Sayısı 6
• Hacim 65 lt
• Diğer Özellikler Buz Çözme Multifonksiyonel Fırın Hassas Sıcak Hava Hızlı Ön Isıtma Turbo Fan

FIRIN

• Enerji Sınıfı A
• Kapak Sayısı 1
• Air Fryer Fonksiyonu Yok
• Zamanlayıcı Var
• Izgara Var
• Aydınlatma Var
• Saat Var

TASARIM

• Renk Siyah
• Yükseklik 595 mm
• Genişlik 594 mm
• Derinlik 567 mm
• Ağırlık 28.2 kg

Altus ALA 322 B Ankastre Fırın (Siyah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.