Fırın Tipi:
Hacim:
72 lt
Fonksiyon Sayısı:
6
Enerji Sınıfı:
A
Kapak Sayısı:
1
Air Fryer Fonksiyonu:
Yok

Altus ALA 322 W Ankastre Fırın (Beyaz) Fiyatları

Altus ALA 322 W Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: EGE TEKNO

12.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 12350.00
Altus ALA 322 W Ankastre Fırın

Satıcı: mediamarkt | 9 yorum

12.493,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 12493.00
Altus ALA 322 W 72 l Ankastre Fırın Beyaz 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

3 12999.00
Altus ALA 322 W Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: MEDIAMARKT

13.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 13000.00
Altus Ala 322 W 72 L Ankastre Fırın Beyaz

Satıcı: BakserLTD | 40 yorum

13.298,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 13298.07
Altus Ala 322 W 7 Fonksiyonlu Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: Altus Online

13.440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 13440.00
Altus Ala 322 W 72 L Ankastre Fırın Beyaz

Satıcı: Galeri Beyaz

15.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 15239.00
Altus Ala 322 W Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: Galeribeyaz

15.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 15299.00
Altus Ala 322 W 72 L Ankastre Fırın Beyaz

Satıcı: Gizerler | 40 yorum

15.793,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 15793.16
Altus ALA 322 W Ankastre Fırın

Satıcı: JetTeknom

16.500,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 16500.59
Altus Ala 322 W Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: AKPA DTM

16.774,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 16774.41

Altus ALA 322 W Ankastre Fırın (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Altus ALA 322 W Ankastre Fırın Ürün Ailesi

Altus ALA 322 B Siyah Ankastre Fırın Siyah 11.699,00 TL
Altus ALA 322 W Beyaz Ankastre Fırın Beyaz 12.350,00 TL

Altus ALA 322 W Ankastre Fırın (Beyaz) Temel Özellikleri

72 lt
6
A
1
Yok

Altus ALA 322 W Ankastre Fırın (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Fırın Tipi Ankastre
• Fonksiyon Sayısı 6
• Hacim 72 lt
• Diğer Özellikler Buz Çözme Multifonksiyonel Fırın Hassas Sıcak Hava Hızlı Ön Isıtma Turbo Fan

FIRIN

• Enerji Sınıfı A
• Kapak Sayısı 1
• Air Fryer Fonksiyonu Yok
• Zamanlayıcı Var
• Izgara Var
• Aydınlatma Var
• Saat Var

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 595 mm
• Genişlik 594 mm
• Derinlik 567 mm
• Ağırlık 28.2 kg

Altus ALA 322 W Ankastre Fırın (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.