Fırın Tipi:
Hacim:
72 lt
Fonksiyon Sayısı:
6
Enerji Sınıfı:
A
Kapak Sayısı:
1
Air Fryer Fonksiyonu:
Yok

Altus ALA 322 G Ankastre Fırın (Gri) Fiyatları

Altus Ala 322 G Gri Ankastre Fırın

Satıcı: EGE TEKNO

11.249,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 11249.10
Altus ALA 322 G 65 LT Ankastre Fırın

Satıcı: mediamarkt

12.493,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 12493.00
Altus Ala 322 G 72 L Ankastre Fırın Gri

Satıcı: AzizogluBeyazEsya | 10 yorum

12.926,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 12926.07
Altus ALA 322 G 72 l Ankastre Fırın Gri 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

4 12999.00
Altus Ala 322 G 72 L Ankastre Fırın Gri

Satıcı: MediaMarkt

13.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 13000.00
Altus ALA 322 G Gri Ankastre Fırın

Satıcı: MEDIAMARKT

13.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 13000.00
Altus Ala 322 G Gri Ankastre Fırın

Satıcı: Altus Online

13.888,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 13888.00
Altus Ala 322 G 7 Fonksiyonlu Gri Ankastre Fırın

Satıcı: Altus Online

13.888,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 13888.00
Altus ALA 322 G 65 LT Ankastre Fırın

Satıcı: GaleriBeyaz

14.061,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 14061.11
Altus Ala 322 G 72 L Ankastre Fırın Gri

Satıcı: 21UYGUNFİYAT | 10 yorum

15.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 15200.00
Altus Ala 322 G Gri Ankastre Fırın

Satıcı: Galeribeyaz

15.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 15699.00
Altus ALA 322 G Gri Ankastre Fırın

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN BEYAZ EŞYA

15.848,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 15848.00
ALTUS ALA 322 G 72 l Ankastre Fırın Gri

Satıcı: MAVİAY TİCARET

15.962,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 15962.00
Altus ALA 322 G Gri Ankastre Fırın

Satıcı: GaleriBeyaz

17.183,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

14 17183.04

Altus ALA 322 G Ankastre Fırın (Gri) Fiyat Geçmişi

Altus ALA 322 G Ankastre Fırın Ürün Ailesi

Altus ALA 322 I Inox Ankastre Fırın Inox 11.051,50 TL
Altus ALA 322 G Gri Ankastre Fırın Gri 11.249,10 TL

Altus ALA 322 G Ankastre Fırın (Gri) Temel Özellikleri

72 lt
6
A
1
Yok

Altus ALA 322 G Ankastre Fırın (Gri) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Fırın Tipi Ankastre
• Fonksiyon Sayısı 6
• Hacim 72 lt
• Diğer Özellikler Buz Çözme Multifonksiyonel Fırın Hassas Sıcak Hava Hızlı Ön Isıtma Turbo Fan

FIRIN

• Enerji Sınıfı A
• Kapak Sayısı 1
• Air Fryer Fonksiyonu Yok
• Zamanlayıcı Var
• Izgara Var
• Aydınlatma Var
• Saat Var

TASARIM

• Renk Gri
• Yükseklik 595 mm
• Genişlik 594 mm
• Derinlik 567 mm
• Ağırlık 28.2 kg

Altus ALA 322 G Ankastre Fırın (Gri) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.