Fırın Tipi:
Hacim:
72 lt
Fonksiyon Sayısı:
6
Enerji Sınıfı:
A
Kapak Sayısı:
1
Air Fryer Fonksiyonu:
Yok

Altus ALA 322 I Ankastre Fırın (Inox) Fiyatları

Altus ALA 322 I 72 LT Ankastre Fırın Inox

Satıcı: mediamarkt

11.051,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 11051.50
Altus ALA 322 I 72 l Ankastre Fırın Inox 11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

2 11499.00
ALTUS ALA 322 I 72 l Ankastre Fırın Inox

Satıcı: MEDIAMARKT

11.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 11500.00
Altus Ala 322 I 7 Fonksiyonlu İnox Ankastre Fırın

Satıcı: Altus Online

13.440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 13440.00
Altus Ala 322 I 72 L Ankastre Fırın Inox

Satıcı: BakserLTD | 52 yorum

13.484,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 13484.07
Altus Ala 322 I Inox Ankastre Fırın

Satıcı: GaleriBeyaz

13.727,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 13727.04
Altus Ala 322 I Inox Ankastre Fırın

Satıcı: Galeribeyaz

13.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 13799.00
Altus Ala 322 I Inox Ankastre Fırın

Satıcı: sanaleşya

13.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 13799.00
Altus Ala 322 I 72 L Ankastre Fırın Inox

Satıcı: Ege Tekno | 52 yorum

13.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 13950.00
Altus Ala 322 I 72 L Ankastre Fırın Inox

Satıcı: Galeri Beyaz

14.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 14179.00
Altus ALA 322 I 72 LT Ankastre Fırın Inox

Satıcı: yoruktoptanbeyazesya

14.952,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 14952.00

Altus ALA 322 I Ankastre Fırın (Inox) Fiyat Geçmişi

Altus ALA 322 I Ankastre Fırın Ürün Ailesi

Altus ALA 322 I Inox Ankastre Fırın Inox 11.051,50 TL
Altus ALA 322 G Gri Ankastre Fırın Gri 11.249,10 TL

Altus ALA 322 I Ankastre Fırın (Inox) Temel Özellikleri

72 lt
6
A
1
Yok

Altus ALA 322 I Ankastre Fırın (Inox) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Fırın Tipi Ankastre
• Fonksiyon Sayısı 6
• Hacim 72 lt
• Diğer Özellikler Buz Çözme Multifonksiyonel Fırın Hassas Sıcak Hava Hızlı Ön Isıtma Turbo Fan

FIRIN

• Enerji Sınıfı A
• Kapak Sayısı 1
• Air Fryer Fonksiyonu Yok
• Zamanlayıcı Var
• Izgara Var
• Aydınlatma Var
• Saat Var

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 595 mm
• Genişlik 594 mm
• Derinlik 567 mm
• Ağırlık 28.2 kg

Altus ALA 322 I Ankastre Fırın (Inox) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.