Fırın Tipi:
Hacim:
72 lt
Fonksiyon Sayısı:
8
Enerji Sınıfı:
A
Enerji Tüketimi:
0.81 kWh/Çevrim
Kapak Sayısı:
1
Air Fryer Fonksiyonu:
Var

Arçelik AFC 341 B Ankastre Fırın (Beyaz) Fiyatları

Arçelik Afc 341 B Buhar Destekli Ankastre Fırın

Satıcı: MELEK BAŞ TİCARET

20.608,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 20608.00
Arçelik Afc 341 B Buhar Destekli Fırın

Satıcı: G-Gürses Dayanıklı Tüketim

21.817,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 21817.60
Arçelik AFC341 B Ankastre Fırın Beyaz

Satıcı: GaziogluDTM

23.243,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 23243.66
Arçelik AFC341 B Ankastre Fırın Beyaz

Satıcı: ErhanGülener

23.601,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 23601.02
Arçelik Afc 341 B Buhar Destekli Fırın - Beyaz

Satıcı: Yaşar Mobilya Elektrikli Ev Aletleri | 4 yorum

23.827,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 23827.99
Arçelik AFC 341 B 72 L Hacim A Enerji Sınıfı Buhar Destekli Fırın 8 Programlı Şık Tasarım - Beyaz

Satıcı: G-GÜRSES DAYANIKLI TÜKETİM

24.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 24150.00
Arçelik AFC 341 B Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: ErhanGülener

24.903,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 24903.54
Arçelik AFC 341 B Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: Arces

24.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 24979.00
Arçelik AFC 341 B Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: Altın Mobilya

25.109,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 25109.07
Arçelik AFC 341 B Buhar Destekli Fırın

Satıcı: Altın Mobilya

25.649,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

10 25649.05
Arçelik AFC 341 B Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: Birlik Dayanıklı İstanbul

25.939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 25939.00
Arçelik AFC 341 B Buhar Destekli Fırın

Satıcı: Abdik Dayanıklı Tüketim Malları - Yetkili Satıcı

27.227,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

12 27227.10
Arçelik AFC 341 B Beyaz Ankastre Fırın 28.965,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

13 28965.00

Arçelik AFC 341 B Ankastre Fırın (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Arçelik AFC 341 B Ankastre Fırın Ürün Ailesi

Arçelik AFC 341 B Ankastre Fırın (Beyaz) Temel Özellikleri

72 lt
8
A
0.81 kWh/Çevrim
1
Var

Arçelik AFC 341 B Ankastre Fırın (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Fırın Tipi Ankastre
• Fonksiyon Sayısı 8
• Hacim 72 lt
• Diğer Özellikler Buz Çözme Alt Isıtıcı Katalitik Temizleme Sistemi Teleskopik Ray 3D Pişirme Özelliği Ekran Kilidi Buharlı Pişirme Buharlı Temizleme Elektroturbo Fırın Fanlı Pişirme LED Ekran Statik Fonksiyon 3 Camlı Soğuk Kapak Sistemi

FIRIN

• Enerji Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 0.81 kWh/Çevrim
• Kapak Sayısı 1
• Air Fryer Fonksiyonu Var
• Zamanlayıcı Var
• Izgara Var
• Aydınlatma Var
• Saat Var

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 600 mm
• Genişlik 590 mm
• Derinlik 570 mm

Arçelik AFC 341 B Ankastre Fırın (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.