Fırın Tipi:
Hacim:
72 lt
Fonksiyon Sayısı:
8
Enerji Sınıfı:
A
Enerji Tüketimi:
0.81 kWh/Çevrim
Kapak Sayısı:
1
Air Fryer Fonksiyonu:
Var

Arçelik AFC 341 G Ankastre Fırın (Gri) Fiyatları

Arçelik AFC 341 G Buhar Destekli Fırın 72 L Hacim A Enerji Sınıfı 8 Programlı Statik Özellik - Gri

Satıcı: ÖZBALCI | 3 yorum

19.065,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 19065.00
Arçelik Afc 341 G Buhar Destekli Ankastre Fırın

Satıcı: MELEK BAŞ TİCARET

20.010,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 20010.00
Arçelik AFC 341 G Buhar Destekli Fırın 72 L Hacim A Enerji Sınıfı 8 Programlı Statik Özellik - Gri

Satıcı: GALERİ GÜLTAŞ | 3 yorum

20.459,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 20459.07
Arçelik Afc 341 G Buhar Destekli Fırın

Satıcı: GALERİ GÜLTAŞ ARÇELİK BAYİSİ

20.607,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

4 20607.10
Arçelik AFC 341 G Ankastre Fırın

Satıcı: Emre Pazarlama

22.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 22539.00
Arçelik AFC 341 G Buhar Destekli Fırın

Satıcı: GaziogluDTM

22.929,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 22929.54
Arçelik Afc 341 G Buhar Destekli Fırın Grion

Satıcı: Merkez Dayanıklı Tüketim Malları

23.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 23000.00
Arçelik AFC 341 G Buhar Destekli Fırın

Satıcı: EmrePazarlama

23.090,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 23090.85
Arçelik AFC 341 G Ankastre Fırın

Satıcı: Gazioglu DTM

23.960,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 23960.08
Arçelik AFC 341 G Buhar Destekli Fırın

Satıcı: YAŞARDTM

24.249,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 24249.03
Arçelik Afc 341 G Buhar Destekli Fırın Grion

Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI-BAŞARAN

24.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 24990.00
Arçelik AFC 341 G Buhar Destekli Fırın

Satıcı: Altın Mobilya

25.649,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 25649.05
Arçelik AFC 341 G Buharlı Ankastre Fırın 28.965,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

13 28965.00

Arçelik AFC 341 G Ankastre Fırın (Gri) Fiyat Geçmişi

Arçelik AFC 341 G Ankastre Fırın Ürün Ailesi

Arçelik AFC 341 G Ankastre Fırın (Gri) Temel Özellikleri

72 lt
8
A
0.81 kWh/Çevrim
1
Var

Arçelik AFC 341 G Ankastre Fırın (Gri) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Fırın Tipi Ankastre
• Fonksiyon Sayısı 8
• Hacim 72 lt
• Diğer Özellikler Buz Çözme Alt Isıtıcı Katalitik Temizleme Sistemi Teleskopik Ray 3D Pişirme Özelliği Ekran Kilidi Buharlı Pişirme Buharlı Temizleme Elektroturbo Fırın Fanlı Pişirme LED Ekran Statik Fonksiyon 3 Camlı Soğuk Kapak Sistemi

FIRIN

• Enerji Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 0.81 kWh/Çevrim
• Kapak Sayısı 1
• Air Fryer Fonksiyonu Var
• Zamanlayıcı Var
• Izgara Var
• Aydınlatma Var
• Saat Var

TASARIM

• Renk Gri
• Yükseklik 600 mm
• Genişlik 590 mm
• Derinlik 570 mm

Arçelik AFC 341 G Ankastre Fırın (Gri) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.