Fırın Tipi:
Hacim:
66 lt
Fonksiyon Sayısı:
12
Enerji Sınıfı:
A
Enerji Tüketimi:
0.79 kWh/Çevrim
Kapak Sayısı:
1
Air Fryer Fonksiyonu:
Yok
Çocuk Kilidi:
Var

Bosch HBJ559EH6T Ankastre Fırın (Inox) Fiyatları

Bosch HBJ559EH6T Ankastre Fırın

Satıcı: kapidakifirsat

28.498,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 28498.00
Bosch HBJ559EH6T Inox Ankastre Fırın

Satıcı: karda | 9 yorum

28.830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 28830.00
Bosch HBJ559EH6T 66 LT Ankastre Fırın

Satıcı: tayhan

28.925,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 28925.00
Bosch HBJ559EH6T Ankastre Fırın

Satıcı: senalpazar

29.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 29250.00
Bosch HBJ559EH6T Inox Ankastre Fırın

Satıcı: DURUKANLAR ANKARA | 9 yorum

29.759,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 29759.07
Bosch HBJ559EH6T 66 LT Ankastre Fırın

Satıcı: aslanbeydtm

29.814,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 29814.07
Bosch Serie 6 Ankastre Fırın

Satıcı: KARDA

31.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 31900.00
Bosch Hbj559eh6t Gri Ankastre Fırın

Satıcı: GÜMÜŞCÜ D.T.M

33.061,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 33061.50
Bosch Hbj559eh6t Fırın Ankastre Antrasit Gri

Satıcı: Beyazon

33.362,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 33362.70
Bosch Serie 6 Ankastre Fırın

Satıcı: İstanbulankastre

36.856,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 36856.05
Bosch HBJ559EH6T 66 lt Ankastre Fırın

Satıcı: YİĞİT & SUCULAR GROUP

38.480,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

11 38480.00

Bosch HBJ559EH6T Ankastre Fırın (Inox) Fiyat Geçmişi

Bosch HBJ559EH6T Ankastre Fırın Ürün Ailesi

Bosch HBJ559EH6T Ankastre Fırın (Inox) Temel Özellikleri

66 lt
12
A
0.79 kWh/Çevrim
1
Yok
Var

Bosch HBJ559EH6T Ankastre Fırın (Inox) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Fırın Tipi Ankastre
• Fonksiyon Sayısı 12
• Hacim 66 lt
• Çocuk Kilidi Var
• Diğer Özellikler Buz Çözme Alt Isıtıcı Sıcak Tutma Fonksiyonu Teleskopik Ray Teleskopik Tepsi Rafı Universal Tava Wi-Fi Desteği 3D Pişirme Özelliği Air Fry Tepsisi Arka Duvarda Kendi Kendini Temizleme Özelliği Hızlı Ön Isıtma LED Ekran Üst Isıtıcı Yavaş Kapanma Sistemi

FIRIN

• Enerji Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 0.79 kWh/Çevrim
• Kapak Sayısı 1
• Air Fryer Fonksiyonu Yok
• Zamanlayıcı Var
• Izgara Var
• Aydınlatma Var

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 595 mm
• Genişlik 594 mm
• Derinlik 548 mm
• Ağırlık 34.6 kg

Bosch HBJ559EH6T Ankastre Fırın (Inox) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.