Fırın Tipi:
Hacim:
66 lt
Fonksiyon Sayısı:
12
Enerji Sınıfı:
A
Enerji Tüketimi:
0.79 kWh/Çevrim
Kapak Sayısı:
1
Air Fryer Fonksiyonu:
Yok
Çocuk Kilidi:
Var

Bosch HBJ559EW6T Ankastre Fırın Fiyatları

Bosch HBJ559EW6T 66 LT Ankastre Fırın

Satıcı: tayhan

27.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 27590.00
Bosch HBJ559EW6T Ankastre Fırın

Satıcı: senalpazar

27.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 27900.00
Bosch HBJ559EW6T Ankastre Fırın

Satıcı: Ankara Beyaz Eşya

28.827,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 28827.21
Bosch HBJ559EW6T Serie 6 Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: senalpazar | 29 yorum

30.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 30990.00
Bosch Serie 6 Ankastre Fırın

Satıcı: KARDA

30.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 30990.00
Bosch HBJ559EW6T Serie 6 Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: tunahangrup | 29 yorum

32.121,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 32121.73
Bosch HBJ559EW6T 66 LT Ankastre Fırın

Satıcı: todohome

32.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 32399.00
Bosch Hbj559ew6t Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: GÜMÜŞCÜ D.T.M

33.061,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 33061.50
Bosch Hbj559ew6t Fırın Ankastre Beyaz

Satıcı: Beyazon

33.561,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 33561.80
Bosch Serie 6 Ankastre Fırın

Satıcı: İstanbulankastre

35.815,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 35815.40
Bosch Hbj559Ew6T 66 L Ankastre Fırın Beyaz 40.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 40499.00

Bosch HBJ559EW6T Ankastre Fırın Fiyat Geçmişi

Bosch HBJ559EW6T Ankastre Fırın Ürün Ailesi

Bosch HBJ559EW6T Ankastre Fırın Temel Özellikleri

66 lt
12
A
0.79 kWh/Çevrim
1
Yok
Var

Bosch HBJ559EW6T Ankastre Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Fırın Tipi Ankastre
• Fonksiyon Sayısı 12
• Hacim 66 lt
• Çocuk Kilidi Var
• Diğer Özellikler Buz Çözme Alt Isıtıcı Sıcak Tutma Fonksiyonu Teleskopik Ray Teleskopik Tepsi Rafı Universal Tava Wi-Fi Desteği 3D Pişirme Özelliği Air Fry Tepsisi Arka Duvarda Kendi Kendini Temizleme Özelliği Hızlı Ön Isıtma LED Ekran Üst Isıtıcı Yavaş Kapanma Sistemi

FIRIN

• Enerji Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 0.79 kWh/Çevrim
• Kapak Sayısı 1
• Air Fryer Fonksiyonu Yok
• Zamanlayıcı Var
• Izgara Var
• Aydınlatma Var

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 595 mm
• Genişlik 594 mm
• Derinlik 548 mm
• Ağırlık 34.7 kg

Bosch HBJ559EW6T Ankastre Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.