Fırın Tipi:
Hacim:
66 lt
Fonksiyon Sayısı:
7
Enerji Sınıfı:
A
Enerji Tüketimi:
0.79 kWh/Çevrim
Kapak Sayısı:
1
Çocuk Kilidi:
Var

Profilo FRMA234B Ankastre Fırın (Beyaz) Fiyatları

Profilo Frma234b Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: Explore Dtm İstanbul

14.336,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 14336.00
Profilo Frma234b 66 Lt 7 Programlı Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: veradtm06

14.594,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 14594.90
Profilo FRMA234B 66 LT Ankastre Fırın

Satıcı: profilomagaza

14.685,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 14685.00
Profilo FRMA234B 66 LT Ankastre Fırın

Satıcı: exploreavm

14.774,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 14774.00
Profilo FRMA234B 66 Lt 7 Programlı A Sınıfı Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: İlekaAVM | 14 yorum

15.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 15489.00
Profilo FRMA234B 66 Lt 7 Programlı A Sınıfı Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: ENSU | 14 yorum

15.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 15489.00
Profilo FRMA234B Ankastre Fırın

Satıcı: Kurumsal Mağaza

15.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 15489.00
Profilo FRMA234B Ankastre Fırın

Satıcı: EGENİN EFESİ

16.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 16500.00
Profilo FRMA234B 66 Lt 7 Programlı Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: kapidakifirsat

18.397,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 18397.70
Profilo FRMA234B 66 Lt 7 Programlı Beyaz Ankastre Fırın

Satıcı: ArvenaAnkara

18.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 18999.00
PROFİLO FRMA234B/234G ANKASTRE FIRIN (Beyaz)

Satıcı: SEFA HOME

21.178,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 21178.00
PROFİLO FRMA234B/234G ANKASTRE FIRIN (Gri)

Satıcı: SEFA HOME

21.178,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 21178.00

Profilo FRMA234B Ankastre Fırın (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Profilo FRMA234B Ankastre Fırın Ürün Ailesi

Profilo FRMA234B Beyaz Ankastre Fırın Beyaz 14.336,00 TL
Profilo FRMA234S Siyah Ankastre Fırın Siyah 14.445,20 TL

Profilo FRMA234B Ankastre Fırın (Beyaz) Temel Özellikleri

66 lt
7
A
0.79 kWh/Çevrim
1
Var

Profilo FRMA234B Ankastre Fırın (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Fırın Tipi Ankastre
• Fonksiyon Sayısı 7
• Hacim 66 lt
• Çocuk Kilidi Var
• Diğer Özellikler Dokunmatik Ekran Alt Isıtıcı Kombi Tel Izgara Universal Tava 3D Pişirme Özelliği Emaye Tepsi Eco Sıcak Hava Halojen Lamba Hidrolitik Temizleme Fonksiyonu LED Ekran

FIRIN

• Enerji Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 0.79 kWh/Çevrim
• Kapak Sayısı 1
• Zamanlayıcı Var
• Aydınlatma Var
• Saat Var

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 595 mm
• Genişlik 594 mm
• Derinlik 548 mm
• Ağırlık 32.6 kg

Profilo FRMA234B Ankastre Fırın (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.