Fırın Tipi:
Hacim:
66 lt
Fonksiyon Sayısı:
7
Enerji Sınıfı:
A
Enerji Tüketimi:
0.79 kWh/Çevrim
Kapak Sayısı:
1
Çocuk Kilidi:
Var

Profilo FRMA234S Ankastre Fırın (Siyah) Fiyatları

Profilo Frma234s Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: Explore Dtm İstanbul

14.445,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 14445.20
Profilo FRMA234S 66 L Ankastre Fırın

Satıcı: profilomagaza

14.685,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 14685.00
Profilo FRMA234S 66 L Ankastre Fırın

Satıcı: exploreavm

14.685,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 14685.00
Profilo Frma234s Ankastre Fırın-Siyah

Satıcı: Explore Avm

14.963,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 14963.20
Profilo PROFİLO FRMA234S ANKASTRE FIRIN-SİYAH

Satıcı: Kurumsal Mağaza

15.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 15099.00
Profilo PROFİLO FRMA234S ANKASTRE FIRIN-SİYAH

Satıcı: Explore Avm

16.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 16300.00
Profilo FRMA234S 66 Lt 7 Programlı Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: İlekaAVM | 2 yorum

16.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 16500.00
Profilo FRMA234S 66 Lt 7 Programlı Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: ENSU | 2 yorum

16.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 16500.00
Profilo FRMA234S 66 Lt 7 Programlı Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: kapidakifirsat

18.397,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 18397.70
Profilo FRMA234S 66 Lt 7 Programlı Siyah Ankastre Fırın

Satıcı: SEFA HOME

20.832,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 20832.00
PROFİLO FRMA234S ANKASTRE FIRIN

Satıcı: SEFA HOME

21.178,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 21178.00

Profilo FRMA234S Ankastre Fırın (Siyah) Fiyat Geçmişi

Profilo FRMA234S Ankastre Fırın Ürün Ailesi

Profilo FRMA234B Beyaz Ankastre Fırın Beyaz 14.336,00 TL
Profilo FRMA234S Siyah Ankastre Fırın Siyah 14.445,20 TL

Profilo FRMA234S Ankastre Fırın (Siyah) Temel Özellikleri

66 lt
7
A
0.79 kWh/Çevrim
1
Var

Profilo FRMA234S Ankastre Fırın (Siyah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Fırın Tipi Ankastre
• Fonksiyon Sayısı 7
• Hacim 66 lt
• Çocuk Kilidi Var
• Diğer Özellikler Dokunmatik Ekran Alt Isıtıcı Kombi Tel Izgara Universal Tava 3D Pişirme Özelliği Emaye Tepsi Eco Sıcak Hava Halojen Lamba Hidrolitik Temizleme Fonksiyonu LED Ekran

FIRIN

• Enerji Sınıfı A
• Enerji Tüketimi 0.79 kWh/Çevrim
• Kapak Sayısı 1
• Zamanlayıcı Var
• Aydınlatma Var
• Saat Var

TASARIM

• Renk Siyah
• Yükseklik 595 mm
• Genişlik 594 mm
• Derinlik 548 mm
• Ağırlık 32.6 kg

Profilo FRMA234S Ankastre Fırın (Siyah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.