Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
SD
Hız Sınıfı:

Kingston Canvas Go Plus SD (1 TB) Fiyatları

Kingston Sdg4-1Tb 1Tb Sdxc Canvas Go Plus Gen4 200Mb-S C10 Uhs-I U3 V30 Hafıza Kartı

Satıcı: ONMARKTR

14.277,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 14277.00
Kingston Sdg4-1Tb 1Tb Sdxc Canvas Go Plus Gen4 200Mb-S C10 Uhs-I U3 V30 Hafıza Kartı

Satıcı: Netsiparis

14.374,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 14374.60
Kingston Sdg4-1tb 1tb Sdxc Canvas Go Plus Gen4 200MB-S C10 Uhs-I U3 V30 Hafıza Kartı

Satıcı: ONMARKTR

14.661,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 14661.92
Kingston 1TB Canvas Go Plus SD Card | Up to 200MB/s | Class 10, UHS-I, U3, V30 | SDG4/1TB

Satıcı: netsiparis

14.698,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

4 14708.5
Kingston Sdg4 1 TB Sdxc Canvas Go Plus Gen4 200MB-s C10 Uhs-ı U3 V30 Hafıza Kartı 15.579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 15579.00
Kingston SDG4-1TB 1TB SDXC Canvas Go Plus Gen4 200MB-s C10 UHS-I U3 V30 Hafıza Kartı

Satıcı: netsiparis

15.595,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 15595.20
Kingston Sdg4-1Tb 1Tb Sdxc Canvas Go Plus Gen4 200Mb-S C10 Uhs-İ U3 V30 Hafıza Kartı

Satıcı: Pazareyle

16.645,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 16645.57
Kingston Sdg4-1Tb 1Tb Sdxc Canvas Go Plus Gen4 200Mb-S C10 Uhs-İ U3 V30 Hafıza Kartı

Satıcı: pazareyle

16.645,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 16645.57
Kingston Sdg4-1Tb 1Tb Sdxc Canvas Go Plus Gen4 200Mb-S C10 Uhs-İ U3 V30 Hafıza Kartı - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

16.782,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 16782.74

Kingston Canvas Go Plus SD (1 TB) Fiyat Geçmişi

Kingston Canvas Go Plus SD Ürün Ailesi

Kingston Canvas Go Plus SD (1 TB) Temel Özellikleri

SD
UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U3
Video Hız Sınıfı:
V30

Kingston Canvas Go Plus SD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu SD
• Yükseklik 32 mm
• Genişlik 24 mm
• Derinlik 2.1 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Kingston Canvas Go Plus SD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.