Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
SD
Hız Sınıfı:

Kingston Canvas Go Plus SD (512 GB) Fiyatları

Kingston Sdg4-512Gb 512Gb Sdxc Canvas Go Plus Gen4 200Mb-S C10 Uhs-I U3 V30 Hafıza Kartı

Satıcı: girnetbilisim

7.332,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 7332.90
Kingston Sdg4/512Gb 512Gb Sdxc Canvas Go Plus Gen4 200Mb-S C10 Uhs-I U3 V30 Hafıza Kartı

Satıcı: Netsiparis

8.282,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 8282.20
Kingston 512GB Canvas Go Plus SD Card | Up to 200MB/s | Class 10, UHS-I, U3, V30 | SDG4/512GB

Satıcı: netsiparis

8.426,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 8436.2
Kingston Sdg4-512Gb 512Gb Sdxc Canvas Go Plus Gen4 200Mb-S C10 Uhs-İ U3 V30 Hafıza Kartı

Satıcı: netsipariş

9.073,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 9073.90
Kingston SDG4-512GB 512GB SDXC Canvas Go Plus Gen4 200MB-s C10 UHS-I U3 V30 Hafıza Kartı

Satıcı: Öztürk Ticaret Ankara

9.267,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 9267.86
Kingston Sdg4-512Gb 512Gb Sdxc Canvas Go Plus Gen4 200Mb-S C10 Uhs-İ U3 V30 Hafıza Kartı

Satıcı: Kraft Online

9.365,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 9365.80
Kingston Sdg4-512Gb 512Gb Sdxc Canvas Go Plus Gen4 200Mb-S C10 Uhs-İ U3 V30 Hafıza Kartı

Satıcı: pazareyle

9.523,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 9523.18
Kingston Sdg4-512Gb 512Gb Sdxc Canvas Go Plus Gen4 200Mb-S C10 Uhs-İ U3 V30 Hafıza Kartı

Satıcı: Pazareyle

9.577,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

8 9577.12
Kingston SDG4-512GB 512GB Sdxc Canvas Go Plus Gen4 200MB-S C10 Uhs-I U3 V30 Hafıza Kartı

Satıcı: Elektro Sepeti

11.545,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 11545.00

Kingston Canvas Go Plus SD (512 GB) Fiyat Geçmişi

Kingston Canvas Go Plus SD Ürün Ailesi

Kingston Canvas Go Plus SD (512 GB) Temel Özellikleri

SD
UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U3
Video Hız Sınıfı:
V30

Kingston Canvas Go Plus SD (512 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu SD
• Yükseklik 32 mm
• Genişlik 24 mm
• Derinlik 2.1 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Kingston Canvas Go Plus SD (512 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.