Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Binbir Göz Bilgisayar Kingston SDS3-512GB 512GB Sdxc Canvas Select Plus Gen3 150MB-S C10 Uhs-I U3 V30 Hafıza Kartı
Satıcı: kuralay
5.160,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 5160.12
Kingston Sds3/512Gb 512Gb Sdxc Canvas Select Plus Gen3 150Mb-S C10 Uhs-I U3 V30 Hafıza Kartı
Satıcı: Netsiparis
5.904,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 5904.40
Kingston Sds3-512Gb 512Gb Sdxc Canvas Select Plus Gen3 150Mb-S C10 Uhs-I U3 V30 Hafıza Kartı
Satıcı: Smallman
6.004,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 6004.30
Kingston SDS3-512GB 512GB SDXC Canvas Select Plus Gen3 150MB-s C10 UHS-I U3 V30 Hafıza Kartı
Satıcı: teknomevo
6.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 6299.00
Kingston SDS3-512GB 512GB SDXC Canvas Select Plus Gen3 150MB-s C10 UHS-I U3 V30 Hafıza Kartı Satıcı: netsiparis
6.405,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
5 6405.80
Kingston SDS3-512GB 512GB SDXC Canvas Select Plus Gen3 150MB-s C10 UHS-I U3 V30 Hafıza Kartı Satıcı: ONMARKTR
6.677,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
6 6677.77
Kingston Sds3-512Gb 512Gb Sdxc Canvas Select Plus Gen3 150Mb-S C10 Uhs-İ U3 V30 Hafıza Kartı Satıcı: pazareyle
6.856,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
7 6856.41
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ