Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
1TB SDXC Canvas Select Plus Gen3 150MB/s C10 UHS-I U3 V30 Satıcı: netsiparis
8.602,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
1 8612.6
Kingston Sds3/1Tb 1Tb Sdxc Canvas Select Plus Gen3 150Mb-S C10 Uhs-I U3 V30 Hafıza Kartı
Satıcı: Netsiparis
8.453,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 8453.60
Kingston Sds3-1Tb 1Tb Sdxc Canvas Select Plus Gen3 150Mb-S C10 Uhs-I U3 V30 Hafıza Kartı
Satıcı: Smallman
8.641,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 8641.90
Kingston Sds3-1Tb 1Tb Sdxc Canvas Select Plus Gen3 150Mb-S C10 Uhs-İ U3 V30 Hafıza Kartı Satıcı: netsipariş
9.262,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 9262.40
Kingston Sds3-1Tb 1Tb Sdxc Canvas Select Plus Gen3 150Mb-S C10 Uhs-İ U3 V30 Hafıza Kartı - Yok
Satıcı: netsiparis
9.468,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 9468.20
Kingston Sds3-1Tb 1Tb Sdxc Canvas Select Plus Gen3 150Mb-S C10 Uhs-İ U3 V30 Hafıza Kartı Satıcı: pazareyle
9.717,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
6 9717.55
Kingston Sds3-1Tb 1Tb Sdxc Canvas Select Plus Gen3 150Mb-S C10 Uhs-İ U3 V30 Hafıza Kartı Satıcı: Pazareyle
9.771,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
7 9771.02
1 TB
8.453,60 TL
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ