Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Hız Sınıfı:

Kioxia Exceria G2 microSD (1 TB) Fiyatları

Kioxia Exceria G2 LMEX2L001TG2 1TB 100MB/s Micro SDXC U3 Hafıza Kartı 6.069,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

1 6069.00
KIOXIA EXCERIA G2 1TB microSDXC – UHS-I, V30, 100MB/s Okuma, 50MB/s Yazma

Satıcı: FONETSER

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

2 6509
Kioxia 1TB EXCERIA G2 MICRO SDXC U3 V30 4K 100 MB/s

Satıcı: FONETSER

6.666,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 6666.00
Kioxia 1TB EXCERIA G2 MICRO SDXC U3 V30 4K 100 MB/s

Satıcı: incehesap

6.669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 6669.00
Kıoxıa Exceria G2 1 Tb Micro Sd V30 4K

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

6.730,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 6730.90
Kıoxıa 1Tb Excerıa G2 Lmex2l001tg2 Mıcro-Sd Hafıza Kartı

Satıcı: ZmTeknoloji

6.959,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 6959.50
Kioxia 1TB KIOXIA EXCERIA G2 MICRO SDXC U3 V30 4K 100 MB/s LMEX2L001TG2

Satıcı: incehesap

6.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 6979.00
Kıoxıa LMEX2L001TG2 Exceria G2 1 Tb Micro Sd V30 4K

Satıcı: incehesap | 4 yorum

7.069,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 7069.00
Kioxia Flash 1TB Exceria G2 Micro SD V30 4K 7.152,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 7152.25
1TB KIOXIA EXCERIA G2 MICRO SDXC U3 V30 4K 100 MB/s LMEX2L001TG2

Satıcı: 1DoluDukkan

8.162,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 8162.33
Kioxia 1TB KIOXIA EXCERIA G2 MICRO SDXC U3 V30 4K 100 MB/s LMEX2L001TG2

Satıcı: onlinealisverisyap

8.287,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 8287.68
Kioxia 1tb Kıoxıa Excerıa G2 Mıcro Sdxc U3 V30 4K 100 Mb/s LMEX2L001TG2

Satıcı: Take it

8.310,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 8310.00
KIOXIA 1TB ExceriaG2, LMEX2L001TG2 U1 V30 4K, CL10, 100Mb/s, MicroSD Kart Bellek (SD Adaptörlü)

Satıcı: MAESKO

10.299,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

13 10299.09

Kioxia Exceria G2 microSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

Kioxia Exceria G2 microSD (1 TB) Temel Özellikleri

UHS Değeri:
UHS Hız Sınıfı:
U3
Video Hız Sınıfı:
V30

Kioxia Exceria G2 microSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu microSD
• Yükseklik 11 mm
• Genişlik 15 mm
• Derinlik 1 mm
• Ağırlık 1 g
• Renk Seçenekleri Mavi

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları LMEX2L001TG4

Kioxia Exceria G2 microSD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.