Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 409 Kioxia 128Gb Exceria G2 Micro Sdxc U1 V30 4K 100/50Satıcı: TEKNOSA
399,00 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 409 Kioxia 128GB MICRO SDXC C10 100MB/s KIOXIA LMEX2L128GG2Satıcı: BilişimSE
439,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 439.36 Kioxia 128Gb Exceriag2 Micro Sdxc U1 V30 4K 100-50 Microsd Kart Hafıza KartıSatıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık
623,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 623.68 Kioxia 128Gb Exceriag2 Micro Sdxc U1 V30 4K 100-50 Microsd Kart 640,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 640.27 Kioxia 128GB Exceria G2 Micro SDXC A1 UHS1 V30 U3 4K Kayıt Hafıza Kartı (LMEX2L128GG2)-SD AdaptörlüSatıcı: GÜN STORE | 106 yorum
669,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
6 669.00