Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
KIOXIA EXCERIA 64GB microSDXC Kart – UHS-I, R100MB/s okuma Satıcı: Amazon.com.tr
619,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
1 629
Kioxia 64Gb Exceria Micro Sdxc Uhs-1 C10 100MB/sn Hafıza Kartı
619,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
10 dk önce
2 629
Kioxia Exceria LMEX1L064GG2 64 GB Micro SDXC UHS-I Class 10 Hafıza Kartı + Adaptör Satıcı: demiralp
669,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 669.00
Kioxia Fla 64gb Exceria Microsd Uhs1 R100 Hafıza Kartı
619,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
2 saat önce
4 629
Kioxia Exceria LMEX1L064GG2 64 GB Micro SDXC UHS-I Class 10 Hafıza Kartı + Adaptör Satıcı: civatech
699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 699.00
Kioxia Exceria Microsd 64 Gb Uhs1
699,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
40 dk önce
6 699.00
Kıoxıa 64Gb Excerıa Microsd C10 U1 Uhs1 R100 Hafıza Kartı Lmex1l064gg2
Satıcı: 2tbilgisayar
700,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 700.90
KIOXIA 64GB EXCERIA MICRO SDHC UHS-1 C10 100MB/sn Satıcı: Civatech
724,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
8 724.47
Kioxia 64GB Exceria Micro SDXC UHS-1 C10 100MB/sn Hafıza Kartı (LMEX1L064GG2)
Satıcı: Hepsiburada | 3121 yorum
726,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
9 726.62
Kioxia 64GB Exceria Micro SDXC UHS-1 C10 100MB/sn Hafıza Kartı (LMEX1L064GG2)
Satıcı: Civatech | 3121 yorum
729,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
10 729.00
Kioxia Kioxia Exceria Lmex1l064gg2 64gb 100mb/s Okuma Hızlı Microsd Hafıza Kartı Satıcı: Daraz e-lektronik
729,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 saat önce
11 729.00
Kioxia Kioxia Exceria Lmex1l064gg2 64gb 100mb/s Okuma Hızlı Microsd Hafıza Kartı Satıcı: CivaTech
729,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 saat önce
12 729.00
Kioxia Exceria Lmex1l064gg2 64Gb 100Mb/S Okuma Hızlı Microsd Hafıza Kartı
Satıcı: Atn Elektronik
752,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
13 752.40
KIOXIA 64GB EXCERIA MICRO SDHC UHS-1 C10 100MB/sn Satıcı: Daraz e-lektronik
766,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
14 766.65
Kioxia 64GB Exceria Micro SDHC UHS-1 C10 100MB-sn Satıcı: Yuromer
789,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
15 789.00
Kioxia 64GB Exceria Micro SDHC UHS-1 C10 100MB-sn Satıcı: Civatech
795,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
16 795.00
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ
TASARIM
VARYANT