Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BİLİŞİM PAZARIM
135,38 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 145.38 Kioxia 16GB Exceria Micro Sdhc Uhs-1 C10 100MB/SN Hafıza Kartı LMEX1L016GG2Satıcı: bizdeherseyvar | 42 yorum
183,66 TL + Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
2 193.66 Kioxia 16 GB MİCRO SD HAFIZA KART LMEX1L016GG2Satıcı: bizdeherseyvarki
183,66 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
3 193.66 Kioxia 16 Gb Micro Sd Hafıza Kart Lmex1l016gg2Satıcı: Sağlam
217,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
4 217.06 Kioxia SDHC UHS-1 C10 16 GB Exceria Micro Hafıza KartıSatıcı: Smallman
230,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 230.30 Kioxia SDHC UHS-1 C10 16 GB Exceria Micro Hafıza KartıSatıcı: yuromer
231,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 231.00 KIOXIA 16GB EXCERIA MICRO SDHC UHS-1 Class 10 100MB/sn MicroSD Hafıza Kartı+SD AdaptörSatıcı: ProfiteroL
231,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 231.53 Kioxia 16Gb Exceria Micro Sdhc Uhs-1 C10 100Mb/Sn Hafıza Kartı LmSatıcı: gelenalsinn
249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 249.00 Kıoxıa 16 GB Micro Sd Hafıza Kart LMEX1L016GG2Satıcı: MolekuL
267,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
9 267.64 Kioxia 16GB Exceria Micro Sdhc Uhs-1 C10 100MB/SN Hafıza Kartı LMEX1L016GG2Satıcı: Gelenalsin
299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 299.00 KIOXIA 16 GB MİCRO SD HAFIZA KART LMEX1L016GG2Satıcı: Vaykast
423,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 423.71