Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
6.259,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
1 6259.99 Lexar 128GB SDXC UHS-II 2000X 300MB/s V90 U3 C10 4K Hafıza Kartı LSD2000128G-BNNNGSatıcı: Alltime Teknoloji | 4 yorum
6.259,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 6259.99 Lexar 128 Gb Sdxc Uhs-ıı 2000x 300mb/s V90 U3 C10 4kSatıcı: Trendyol
6.259,99 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
3 6269.99 Lexar 128 Gb Sdxc 2000X 300 Mb/S Hafıza KartıSatıcı: Serkom
6.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 6899.00 Lexar 128 Gb Sdxc Uhs-ıı 2000x 300mb/s V90 U3 C10 4kSatıcı: Serkom
6.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
5 6899.00 Lexar 128GB 2000X 300mb/sn UHS-II SDXC Hafıza KartıSatıcı: SERKOM
6.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 6899.00