Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
1.780,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
1 1780.90 Lexar 32Gb 300Mb/s 2000x V90 U3 UHS-II SDHC 4K Hafıza KartıSatıcı: hız market
1.734,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
2 1734.20 Lexar 32GB 2000x Professional SDHC RDR UIISatıcı: Profotomarket
1.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
3 1899.00 Lexar 32GB Lexar® Professional 2000X Sdhc™ Uhs-Iı Cards, Up To 300MB/S Read 260MB/S Write C10 V90 U3Satıcı: KARACASULU | 1 yorum
1.939,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 1939.00 Lexar 32gb Professional 2000x Sdhc™ Uhs-ıı, 300mb/s Okuma 260mb/s Yazma C10 V90 U3 Hafıza KartıSatıcı: e-babil elektronik
2.389,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 2389.00 Lexar 32GB Professional 2000X Sdhc/sdxc Uhs-Iı 300MB/SSatıcı: Bypazar
3.672,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
6 3672.00