Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

Lexar Professional CFexpress Type B Gold CFexpress (128 GB) Fiyatları

Lexar 128GB CFexpress Type B 1750Mb/1500Mb Hafıza Kartı

Satıcı: Fotomalzeme

7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 7499.00
Lexar 128Gb Lcxexpr128g-Rneng Cf-Exp Professional Cfexpress Type-B Kart Up To 1750Mb/S Okuma 1500Mb/

Satıcı: Murat Azaklı Fotoğraf Malzemeleri

7.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 7599.00
Lexar 128GB CFexpress Type B 1750Mb/1500Mb Hafıza Kartı

Satıcı: DELTA DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK

7.642,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 7642.63
Lexar 128GB Lcxexpr128G-Rneng Cf-Exp Professional Cfexpress Type-B Kart Up To 1750MB/S Okuma 1500MB/

Satıcı: Fotomalzeme

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 7999.00
Lexar 128GB CFexpress Type-B 1750MB/s Okuma 1500MB/s Yazma Profesyonel Hafıza Kartı LCXEXPR128G-RNENG

Satıcı: murat azaklı fotoğraf malzemeleri | 9 yorum

8.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 8299.00
Lexar Professional GOLD Serisi 128GB CFexpress Kart, B Tipi CF Kart, 1750MB/s'ye Kadar Okuma, PCIe 3.0 ve NVMe'yi Benimseyin, Profesyonel Fotoğrafçı için Hafıza Kartı, Kameraman (LCXEXPR128G-RNENG)

Satıcı: fotomalzeme

8.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 sn önce

6 8469
Lexar 128GB Profesyonel CFexpress Tip B Hafıza Kartı GOLD Serisi, 1750MB/s'ye Kadar Okuma, Ham 8K Video Kaydı, PCIe 3.0 ve NVMe'yi destekler (LCXEXPR128G-RNENG)

Satıcı: Ak Elektronik

8.519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 8529
Lexar Professional Gold Serisi Cfexpress Kart 128 Gb, Tip B Cf Kart, 1750 Mb/s'ye Kadar Okuma, Pcıe 3.0 ve Nvme Alma, Profesyonel Fotoğrafçılar ve Kameramanlar Için Bellek Kartı (LCXEXPR128G-RNENG)

Satıcı: Fotofix

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 8999.00
Lexar LCXEXPR128G-RNENG 128 GB Cfexpress Type B Hafıza Kartı

Satıcı: tripodfoto

9.258,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 9258.24
Lexar Professional Gold Serisi Cfexpress Kart 128 Gb, Tip B Cf Kart, 1750 Mb/S'ye Kadar Okuma, Pcıe 3.0 Ve Nvme Alma, Profesyonel Fotoğrafçılar Ve Kameramanlar İçin Bellek Kartı (Lcxexpr128g-Rneng)

Satıcı: ylmzhome

19.782,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

10 19782.30

Lexar Professional CFexpress Type B Gold CFexpress (128 GB) Fiyat Geçmişi

Lexar Professional CFexpress Type B Gold CFexpress Ürün Ailesi

Lexar Professional CFexpress Type B Gold CFexpress (128 GB) Temel Özellikleri

Lexar Professional CFexpress Type B Gold CFexpress (128 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu CFexpress Type B
• Yükseklik 39 mm
• Genişlik 30 mm
• Derinlik 4 mm
• Ağırlık 8 g
• Renk Seçenekleri Gri

Lexar Professional CFexpress Type B Gold CFexpress (128 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.