Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

Lexar Professional CFexpress Type B Gold CFexpress (256 GB) Fiyatları

Lexar 256Gb Lcxexpr256g-Rneng Cf-Exp Professional Cfexpress Type-B Kart Up To 1750Mb/S Okuma 1500Mb/

Satıcı: Murat Azaklı Fotoğraf Malzemeleri

10.159,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 10159.50
Lexar 256GB CFexpress Type B 1750Mb/1500Mb Hafıza Kartı

Satıcı: DELTA DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK

13.046,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 13046.50
Lexar 256GB CFexpress Type B 1750Mb/1500Mb Hafıza Kartı

Satıcı: ARAS FOTO

13.093,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 13093.06
Lexar 256GB CFexpress Type-B 1750MB/s Okuma 1500MB/s Yazma Profesyonel Hafıza Kartı LCXEXPR256G-RNENG

Satıcı: murat azaklı fotoğraf malzemeleri | 9 yorum

13.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 13299.00
Lexar Professional GOLD Serisi CFexpress Kart 256 GB, Tip B CF Kart, 1750 MB/s'ye kadar Okuma, PCIe 3.0 ve NVMe Alma, Profesyonel Fotoğrafçılar, Kameramanlar için Bellek Kartı (LCXEXPR256G-RNENG)

Satıcı: fotozeynep

13.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 13809
Lexar Professional Gold Serisi Cfexpress Kart 256 Gb, Tip B Cf Kart, 1750 Mb/S'ye Kadar Okuma, Pcıe 3.0 Ve Nvme Alma, Profesyonel Fotoğrafçılar Ve Kameramanlar İçin Bellek Kartı (Lcxexpr256g-Rneng)

Satıcı: ylmzhome

31.503,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 31503.30
Lexar Professional Gold Serisi Cfexpress Kart 256 Gb, Tip B Cf Kart, 1750 Mb/s'ye Kadar Okuma, Pcıe 3.0 ve Nvme Alma, Profesyonel Fotoğrafçılar ve Kameramanlar Için Bellek Kartı (LCXEXPR256G-RNENG)

Satıcı: koçlar grup ticaret

37.262,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 37262.00

Lexar Professional CFexpress Type B Gold CFexpress (256 GB) Fiyat Geçmişi

Lexar Professional CFexpress Type B Gold CFexpress Ürün Ailesi

Lexar Professional CFexpress Type B Gold CFexpress (256 GB) Temel Özellikleri

Lexar Professional CFexpress Type B Gold CFexpress (256 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu CFexpress Type B
• Yükseklik 39 mm
• Genişlik 30 mm
• Derinlik 4 mm
• Ağırlık 8 g
• Renk Seçenekleri Gri

Lexar Professional CFexpress Type B Gold CFexpress (256 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.