Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

Lexar Professional Gold CFexpress 4.0 Type B SSD (1 TB) Fiyatları

Lexar 1TB CFexpress Type B 3600Mb/3300Mb Hafıza Kartı

Satıcı: Ak Elektronik

27.788,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 27788.56
Lexar 1TB CFexpress Type B 3600Mb/3300Mb Hafıza Kartı

Satıcı: Fotomalzeme

27.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 27899.00
Lexar 1TB CFexpress Type B 3600Mb/3300Mb Hafıza Kartı

Satıcı: fotozeynep

28.638,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

3 28648
Lexar 1TB CFexpress Type B 3600Mb/3300Mb Hafıza Kartı

Satıcı: Ak Elektronik

28.638,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 28648
Lexar 1TB CFexpress Type B 3600Mb/3300Mb Hafıza Kartı

Satıcı: fotozeynep

29.099,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 29099.03
Lexar Professional Gold LCXEXP4001T-RNENG 1TB 3600/3300MB/s Type-B Hafıza Kartı 31.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 31779.00
Lexar 1Tb Professıonal Gold Lcxexp4001t- Rneng Cfexpress 4.0 Type-B Kart

Satıcı: ZmTeknoloji

33.699,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 33699.50
Lexar 1TB Profesyonel Gold CFexpress 4.0 Type-B Kart 3600 MB/s Okuma 3300 MB/s Yazma Hızları

Satıcı: fotozeynep

35.998,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 35998.90
Lexar 1Tb Professıonal Gold Lcxexp4001t- Rneng Cfexpress 4.0 Type-B Kart

Satıcı: onlinealisverisyap

36.078,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 36078.30

Lexar Professional Gold CFexpress 4.0 Type B SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

Lexar Professional Gold CFexpress 4.0 Type B SSD Ürün Ailesi

Lexar Professional Gold CFexpress 4.0 Type B (LCXEXP4512G) SSD 512 GB 20.499,00 TL
Lexar Professional Gold CFexpress 4.0 Type B (LCXEXP4001T) SSD 1 TB 27.788,56 TL

Lexar Professional Gold CFexpress 4.0 Type B SSD (1 TB) Temel Özellikleri

Lexar Professional Gold CFexpress 4.0 Type B SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu CFexpress Type B
• Yükseklik 38.5 mm
• Genişlik 29.8 mm
• Derinlik 3.8 mm
• Ağırlık 7.8 g
• Renk Seçenekleri Gri

Lexar Professional Gold CFexpress 4.0 Type B SSD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.