Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

Lexar Professional Gold CFexpress 4.0 Type B SSD (512 GB) Fiyatları

Lexar 512GB Professıonal Gold LCXEXP4512G- Rneng Cfexpress 4.0 Type-B Kart

Satıcı: murat azaklı fotoğraf malzemeleri

20.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 20499.00
Lexar Gold Serisi Profesyonel CFexpress 4.0 Tip-B Bellek Kartı - 512GB

Satıcı: fotozeynep

21.135,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 21145
Lexar Gold Serisi Profesyonel CFexpress 4.0 Tip-B Bellek Kartı - 512GB

Satıcı: Ak Elektronik

21.135,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

3 21145
Lexar Professional Gold LCXEXP4512G-RNENG 512GB 3600/3300MB/s Type B Hafıza Kartı 24.119,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

4 24119.00
Lexar 512GB Professıonal Gold LCXEXP4512G- Rneng Cfexpress 4.0 Type-B Kart

Satıcı: fotozeynep

25.298,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 25298.90
Lexar 512Gb Professıonal Gold Lcxexp4512g- Rneng Cfexpress 4.0 Type-B Kart

Satıcı: ZmTeknoloji

25.529,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 25529.90
Lexar 512Gb Professıonal Gold Lcxexp4512g- Rneng Cfexpress 4.0 Type-B Kart

Satıcı: onlinealisverisyap

27.485,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 27485.50
Lexar 512Gb Professıonal Gold Lcxexp4512G- Rneng Cfexpress 4.0 Type-B Kart

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

28.176,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 28176.12
Lexar 512Gb Professıonal Gold Lcxexp4512G- Rneng Cfexpress 4.0 Type-B Kart

Satıcı: onlinealisverisyap

30.449,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 30449.38

Lexar Professional Gold CFexpress 4.0 Type B SSD (512 GB) Fiyat Geçmişi

Lexar Professional Gold CFexpress 4.0 Type B SSD Ürün Ailesi

Lexar Professional Gold CFexpress 4.0 Type B (LCXEXP4512G) SSD 512 GB 20.499,00 TL
Lexar Professional Gold CFexpress 4.0 Type B (LCXEXP4001T) SSD 1 TB 27.788,56 TL

Lexar Professional Gold CFexpress 4.0 Type B SSD (512 GB) Temel Özellikleri

Lexar Professional Gold CFexpress 4.0 Type B SSD (512 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu CFexpress Type B
• Yükseklik 38.5 mm
• Genişlik 29.8 mm
• Derinlik 3.8 mm
• Ağırlık 7.8 g
• Renk Seçenekleri Gri

Lexar Professional Gold CFexpress 4.0 Type B SSD (512 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.